I letos pomáháme tam, kde je potřeba

I letos pomáháme tam, kde je potřeba

Letos, stejně jako v minulých letech, pokračujeme ve veřejně prospěšných aktivitách, které si kladou za cíl podpořit neziskové projekty. Jako minulé roky jsou hlavními tématy zdraví, děti a jejich výchova a zvířata.

Rok 2021, jehož výnos je určující pro celkovou částku v roce letošním, byl trochu hubenější, a proto i celková částka byla o něco skromnější. Nicméně stále platí, že 2 % ze zisku vracíme společnosti v našem prostředí, tedy potřebným kolem sebe.

Koho jsme podpořili

  • Letos jsme podpořili dětskou pediatrii MUDr. Víta Rozehnala, kde jsme přispěli na nákup přístroje, který pomáhá v diagnóze sinusitidy dětských pacientů.
  • Pro umělecký spolek Galimatyáš jsme nakoupili audiovizuální vybavení.
  • V oblasti zdraví jsme dále podpořili dětskou pacientku Elišku Dorňákovou s atrofií mozku, a to příspěvkem na terapii Therasuit, která není plně hrazená zdravotními pojišťovnami.
  • Drahoslavě Stehlíkové, jejíž manžel krátce po diagnóze roztroušené sklerózy upadl do celkové paralýzy, ze které se nyní s pomocí terapií pomaličku zotavuje, jsme přispěli na elektrický vozík.

Připojte se k nám

Jak jistě víte, za svými závazky si stojíme. V obchodním světě to znamená dodržet záruku, servisní služby, termín dodání a další sliby, které mají v praxi váhu smlouvy, i když jsou řečeny jen ústně. V oblasti donátorství to platí dvojnásob. V roce 2015 jsme se rozhodli věnovat každý rok již zmíněná 2 % ze zisku, a to ať je jakkoli vysoký. Myslíme si, že každý může pomoci, nehledě na výši příjmu. Náš závazek si držíme neustále, i když se třeba obchodu zrovna tolik nedaří. Celkem jsme už rozdělili více jak 880 000 Kč.

Oslovila vás naše aktivita? Připojte se k ní svým vlastním způsobem. Vyberte si i vy ve svém okolí projekty, kterým se rozhodnete pomoct. Nemusí to být velká částka. Každá koruna se počítá. Podle našich zkušeností je však vždy lepší pomáhat adresně. Jen tak máte jistotu, že vaše těžce vydělané peníze doputují na to správné místo, a to do koruny. Co na to říkáte? Dáte si také závazek věnovat vždy nějaké procento potřeným? Budeme moc rádi, pokud pro vás bude tento článek inspirací k pomoci druhým.

I váš nákup navýší dar potřebným v příštím roce