Jak dosáhnout A+ kvality displejů?

Jak dosáhnout A+ kvality displejů?

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak je možné, že u všech repasovaných notebooků dokážeme garantovat A+ kvalitu displeje? Jakým přípravkem asi vyhlazujeme škrábance? Jak oživujeme mrtvé pixely? Které kouzlo slouží k zesvětlení tmavých míst a které ke ztmavení světlých otlaků? Prozradím vám, že na všechny tyto problémy máme jedno jediné řešení – nový displej.

nové displeje k notebookům

Várka nových displejů čekající na zpracování

Každý displej notebooku, který neprojde naším testem, musíme vyměnit za zcela nový panel. Ve velkém proto nakupujeme nové displeje, které nejsou žádnou levnou záležitostí. Ve čtvrtek jsem se až podivil, když mi kolega předal k naskladnění jednu z faktur za nové displeje, která byla na více než 100 000 Kč. A to ani nemluvím o množství času, které kolegové stráví kontrolou, výměnami a vůbec sháněním dostatečného množství vhodných displejů.

Stručně řečeno, za perfektním stavem displejů našich repasovaných notebooků nestojí žádné finty ani dočasné úpravy, aby displej na chvilku vypadal, jakože je v pořádku. Kvality dosahujeme důkladnými kontrolními procesy a kompletní výměnou za zcela nové displeje. Je to velice nákladné řešení, ale zároveň to nejlepší, které vám můžeme nabídnout. A přesně o to nám jde – abyste za své peníze dostali to nejlepší.

Repasované notebooky s displejem v A+ kvalitě