Najdete rychlejšího dodavatele?

Najdete rychlejšího dodavatele?

Spěcháte na dodání výpočetní techniky? Objednáváte často na poslední chvíli před termínem zakázky a potřebujete nejrychlejší dodání? Pak je dobře, že nakupujete právě u nás. V segmentu repasované výpočetní techniky máme totiž nejrychlejší doručení zboží.

Technimax Heureka

Screenshot heureky ze 17.5.2019

Vybrali jsme 6 největších konkurenčních dodavatelů repasované výpočetní techniky a na heurece jsme našli jejich průměrnou dobu dodání. Zprůměrovaným výsledkem je, že konkurence vám zboží doručí za 2,35 dne (konkrétní hodnoty jsou 2,3; 2,6; 2,4; 2,2; 1,9; 2,7). U nás na heurece najdete zásadně jiné číslo. My vám zboží v průměru doručíme za 1,5 dne. Najdete jiného dodavatele, který by měl tak rychlé dodání?

Na špičkových službách si zakládáme, přestože nás to stojí mnoho úsilí i financí. Když už ale něco děláme, chceme být nejlepší, a to se týká jak doručení, tak kvality zboží, balení zásilek, vyřizování reklamací, podpory apod. Děkujeme, že nás v této snaze podporujete svými nákupy a věříme, že za své peníze dostáváte adekvátní protihodnotu. Jestliže tomu tak není, informujte nás. Vaše podněty a připomínky jsou pro nás důležité a ovlivňují naše rozhodování v tom, kam se dále posunout. Děkujeme.

Napište nám stížnost, pochvalu nebo tip na zlepšení