Omezení počtu balíků?

Omezení počtu balíků?

Vánoční sezona vrcholí a v kombinaci s kovidovými opatřeními tlak na přepravní služby stoupá. Letos, více než kterýkoliv rok, jsou přepravní služby přetížené, což vede k nutnému omezování počtu zásilek. Jak tomu bylo i dříve, některým odesílatelům se omezuje maximální počet zásilek, které budou v tomto období převzaty k expedici. Ano, možná se to dotkne i vás, možná vám některá ze zásilek z českých eshopů dorazí později.

My už několik let spolupracujeme s vícero přepravci a necháváme na každém zákazníkovi, aby si vybral toho, který mu vyhovuje. Je to dražší, protože nemáme takovou „sílu“ pro vyjednání nižší ceny přepravy, ale rádi to zadotujeme, protože pro nás je priorita zákazník, tedy včasné a komfortní doručení objednaného zboží. Jsme si vědomi, že i u přepravních služeb pracují lidé jako my, kteří nejsou dokonalí. Každý ze zákazníků má s konkrétními řidiči jiné zkušenosti a preferuje jiného přepravce. U nás si můžete vybrat, a to přímo v objednávce v košíku.

expedice Technimax

Na seznamu objednávek jde pěkně vidět, jak zákazníci preferují různé přepravce

Nyní je pro vás podstatné, že možnost výběru vám garantuje včasné odeslání, tedy nestane se nám to, že nám přepravce dá limit počtu zásilek a my vaši objednávku nevyexpedujeme. Dokážeme tyto procesy optimalizovat. Prostě vaši zásilku odešleme a omezování počtu zásilek v této náročné době se nás netýká.

U nás se nemusíte obávat zpoždění expedice zboží, a to ani v nejvytíženějších dnech. Máme pro vás připravenou expedici přes PPL, DPD a GLS. V případě krizové situace máme stále datové napojení, a tedy i operativní možnost expedovat ještě navíc přes Geis.

Na IT Dell se službami od Technimaxu se můžete spolehnout.

Vybrat produkt a nechat okamžitě expedovat