Blog

Novinky, recenze, produktové tipy...

O level výše

Pracujete na sobě? Hledáte nová řešení? Rostete? Potom asi řešíte odlišné přístupy lidí kolem vás a vás samotných. Pokud chcete nabízet pravé hodnoty, musíte být konzistentní a v čase komunikovat a pracovat stále stejně.
celý článek

Elektronická evidence tržeb

Nový zákon o elektronické evidenci tržeb (EET) doposud neprošel celým schvalovacím procesem, ale pouze prvním čtením v Parlamentu. Všechny zatím dostupné informace vycházejí ze současného znění zákona, které se může lišit od konečné verze, která nakonec ani nemusí být schválena. Nicméně vše nasvědčuje tomu, že systém povinné EET u nás uzákoněn bude, a to ve znění podobném tomu současnému.
celý článek

Repasování

Co vlastně z obecného hlediska znamená repasování? Odkud pochází repasovaná technika, čím je specifická, jak se s ní zachází a jak se prodává? Pojďme se velmi krátce podívat na základy repasování.
celý článek

Proč levnější neznamená lepší?

Hledali jste u nás někdy Dell Latitude E5410, či některý jiný ze série Latitude E5×xx, a nenašli? Bylo vám líto, že nabízíme pouze dražší modely ze série Latitude E6×xx? Máme pro to dobrý důvod. Při zběžném porovnání parametrů a cen modelů E6410 a E5410 by se mohlo zdát, že je výhodnější zakoupit levnější E5410, avšak při bližším pohledu zjistíme, že Dell ví, za co si nechává připlatit.
celý článek