Proč nenabízíme speciální kusovky?

Proč nenabízíme speciální kusovky?

Stále se nám množí dotazy na specifickou výbavu některých zařízení, a proto jsme se rozhodli poskytnout přesnější informace a vysvětlit, co přesně děláme a proč.

Opakují se nám dotazy typu:

Máte skladem tyto notebooky s dotykovým displejem?
Má tato pracovní stanice zabudovaný řadič H710?
Má notebook podsvícenou českou klávesnici?


Naše odpověď zní NE, i když to není vždy pravda. Hned vysvětlíme proč. Vezměme si příklad ultrabooku Dell Latitude E7440, který sice může být vybaven od výrobce dotykovým displejem, ale četnost výskytu dotykových displejů je velmi malá. Dotykové displeje se objevují nahodile a vždy se jedná jen o jeden, či velmi málo kusů v rámci jedné položky. Nemůžeme vám tedy slibovat dotykový displej, když to není vždy pravda. Nemůžeme uvádět v nabídce „na vyžádání“, protože se skladové zásoby mění tak rychle, že nebudeme schopni tuto informaci nonstop aktualizovat. Pokud nám zavoláte a zeptáte se na dotykový displej, odpovíme, že NE.

Pokud bychom vám řekli ANO a notebook dodali, nastane velký problém při reklamaci nebo pokud vám notebook spadne a displej se poškodí. V rámci reklamace nebo i pozáruční opravy, které garantujeme na všechny naše produkty, nemůžeme zaručit, že vám do 5ti pracovních dnů stroj vyměníme, nebo namontujeme náhradní dotykový displej, když si nebudeme jisti, že po dobu dalších 5–7 let budeme mít tento díl k dispozici.


V souladu s naší strategií je pro nás důležitější garantovat vám 100% servis, než za každou cenu dodat produkt, který nebudeme po pěti letech schopni servisovat. Chceme vám poskytovat trvalou hodnotu nejen v okamžiku prodeje, tedy v okamžiku, kdy platíte, ale po celou dobu životnosti produktu. Ano, jsme si vědomi, že mnoho, hlavně menších, firem toto umožňuje a notebook s dotykovým displejem vám vybere, ale při potřebě servisu váš problém s notebookem určitě do pěti dnů nevyřeší. Budou moci jen vyměnit dotykový displej za obyčejný. Ať už vám poskytnou slevu nebo ne, podstatné je, že to, proč jste vybrali právě tento notebook a právě u tohoto prodejce, už nebude možné využívat. Má potom vůbec takový požadavek smysl?

Nabízíme vám pouze produkty a služby, které jsme schopni dlouhodobě garantovat.

Doufáme, že naše rozhodnutí chápete a vnímáte směr, jakým jsme se vydali. Děláme to pro vás!

Počítače s garancí
dlouhodobého servisu
Notebooky s garancí
dlouhodobého servisu