Repasujeme již 18 let!

Repasujeme již 18 let!

Dnes slavíme, protože máme narozeniny. Je tomu přesně 18 let od založení firmy Technimax. Některé z retro kousků, které vidíte na fotce, jsme v minulosti skutečně prodávali. Jak jsme tehdy začínali a postupně rostli si můžete přečíst na našem webu v sekci historie firmy.

Retro sbírka Dell

Výstava retro sbírky Dell u nás na prodejně

Za úspěch ale vděčíme především vám, našim zákazníkům. Abychom vám alespoň malým gestem poděkovali, zapnuli jsme pro vás přepravu zdarma, a to ode dneška až do neděle 19.9. Přeprava zdarma se vám započítá automaticky na každou objednávku.

Víte, že speciální slevové akce nepořádáme. Nejde nám totiž o nalákání zákazníka na zvýhodněné zboží, kterého se potřebujeme zbavit. Chceme, abyste si stále mohli vybrat ze stabilního sortimentu repasované výpočetní techniky Dell v prvotřídní kvalitě A+. Chceme, abyste se na nás mohli dlouhodobě spolehnout jak v oblasti zboží, tak i služeb. Proto vám garantujeme:

Naši prodejci i technici jsou vám k dispozici, připraveni poradit a pomoct s každým kusem techniky, který jste u nás zakoupili.

Vážíme si vašich objednávek, ale také zpětné vazby a jakéhokoli podnětu, který nám poskytujete. Neustále se chceme zlepšovat, ale abychom věděli, jakým směrem jít, potřebujeme váš hlas. Máte-li nějaký tip na zlepšení našich služeb, pochvalu, nebo naopak stížnost, napište je prosím přes formulář na webu našemu ombudsmanovi. Za každou zpětnou vazbu jsme vděční a ze všeho se rádi poučíme.

Děkujeme, že jste s námi. Doufáme, že i z takové drobnosti, jakou je doprava zdarma, budete mít radost.

Vyberte si počítač s dopravou zdarma