Testujeme sami na sobě

Testujeme sami na sobě

Technimax

Určitě se k vám dostala jedna z mnoha zpráv ohledně známých osobností, které vystupují například v reklamě na telefony Samsungu a pak o tom tweetují z iPhonu. Jde zkrátka o reklamu, za kterou účinkující dostane zaplaceno, aniž by mu opravdu záleželo na prezentovaném produktu. U nás to tak nefunguje – co vám doporučujeme, s tím opravdu pracujeme. Testujeme sami na sobě.

Technimax

V našich kancelářích nenajdete jiný počítač, notebook ani monitor, než repasovaný Dell. V naší serverovně běží repasovaný Dell PowerEdge R720. Každodenně tuto techniku naplno využíváme a spoléháme se na ni. A protože nás doposud nezklamala, můžeme ji směle doporučovat dále.

Používáme dokonce i starší stroje, které jsme již vyřadili z nabídky – například Dell Precision T7500 pro práci s grafikou a střih videa. Na našem webu najdete už jen novější modely Precisionů, ale my zatím neměli důvod T7500 měnit.

Když vám tedy doporučujeme repasovaný počítač, není to jen proto, že je to naše práce. Sami na nich denně pracujeme a jsme spokojeni, a to stejné chceme i pro vás.

Nabídka repasovaných počítačů Dell