Zabalíme to – ale do čeho a za co?

Zabalíme to – ale do čeho a za co?

Dorazil k nám kamion s bublinkovými rolemi. Celkem 6 km bublinek, které jsou připraveny pro bezpečné zabalení vašeho zboží. Je to hodně nebo málo? Těžko říct. Podstatné je, že díky těmto velkým bublinám vám můžeme bezpečně doručovat vaši repasovanou techniku prostřednictvím i ne vždy úplně spolehlivých přepravních firem, jako jsou DPD, PPL nebo GEIS.

balicí materiál

Část skladu vyhrazená bublinkám

Právě díky novým a větším prostorám, do kterých jsme se přestěhovali, si můžeme dovolit uskladnit toto množství balicího materiálu. Díky kvalitním, a tedy i drahým bublinkám a odolným novým krabicím se balení stává značně nákladným. Proto jistě chápete, že přepravné, které si účtujeme nemůže patřit mezi ty nejlevnější. Na druhou stranu je pravda, že při objednávce nad 10 000 Kč bez DPH máte přepravu zcela zdarma.

Pokud sečteme všechny náklady na balení (materiál, likvidace odpadu, práce, štítky, …) dotujeme každou zásilku částkou téměř 300 Kč bez DPH. Pokud však chceme mít jistotu, že vám zboží dojde nepoškozené, nemáme jinou možnost. Pokud by vám i přesto přišla technika v balíku poškozená, kontaktujte nás. V rámci garancí vám zašleme okamžitě a na naše náklady zboží náhradní, a to poškozené si stáhneme zpět.

Můžeme pro vás udělat ještě něco dalšího? Napište našemu firemnímu ombudsmanovi tip na zlepšení, pomůžete tím sobě i ostatním.

Poslat tip na zlepšení firemnímu ombudsmanovi