Dell Latitude 5490

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Notebook Dell Latitude 5490 má velmi univerzální možnosti využití. Kompaktní šasi se 14" displejem je lehké a vhodné pro práci na cestách, ale dobře se bude vyjímat i v kanceláři. S USB-C dokovací stanicí můžete snadno pracovat na dvou externích monitorech a v případě potřeby Latitude 5490 jednoduše odpojit a vzít s sebou třeba na poradu. Notebook pohání procesor Intel Core, který může být 7. nebo 8. generace, přičemž ta vyšší už je oficiálně podporována systémem Windows 11. Setkat se můžeme i s konfigurací s dedikovanou grafickou kartou nVidia GeForce MX130, díky které můžete na notebooku i zpracovávat multimédia nebo hrát jednodušší hry. Především jde ale o business notebook se zaměřením na bezpečnost a spolehlivost.

Jestliže je pro vaše účely řada 5490 až příliš drahá, můžete se podívat po předchozí generaci Dell Latitude 5480. Zajímat by vás mohlo také menší 12,5" provedení, Dell Latitude 7280. Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.