Dell Latitude 5590

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Notebook Dell Latitude 5590 se stal velmi rychle jedním z neoblíbenějších modelů mezi repasovanými notebooky. Jde o velký stroj co do úhlopříčky displeje, která je 15,6", ale celé šasi je přitom příjemně tenké a lehké.

Latitude 5590 bývá osazen procesory Intel Core 7. nebo 8. generace, na což je potřeba dát si pozor. Až 8. generace totiž oficiálně podporuje Windows 11, což může být pro někoho zásadní při rozhodování o koupi. V notebooku jsou 2 sloty pro RAM DDR4 o celkové kapacitě až 32 GB, přičemž v případě vyšší generace CPU dokáží paměti pracovat na vyšších frekvencích. Při běžném používání však rozdíl mezi rychlostmi 2133 MHz a 2400 MHz ani nepoznáte. Jako disk můžeme použít i klasické 2,5" SSD, obvykle se ale v 5590 setkáme s M.2 diskem. Velký 15,6" displej může mít rozlišení HD nebo častěji Full HD, ovšem pokud zařízení používáme s USB-C dokovací stanicí a externími monitory, tak nám na rozlišení integrovaného displeje ani nemusí záležet. Notebook může obsahovat také dedikovanou grafickou kartu nVidia GeForce MX130, která má solidní výkon pro práci s multimédii i jednodušší hry. Dell Latitude 5590 má pěknou konektorovou výbavu včetně USB-C, HDMI a dokonce i starého VGA.

Jestliže je pro vaše účely řada 5590 až příliš drahá, můžete se podívat po předchozí generaci Dell Latitude 5580. Zajímat by vás mohl také vyšší model se silnějším procesorem Dell Latitude 5591. Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.