Dell Latitude 7280

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Ultrabook Dell Latitude 7280 patří mezi nejnovější repasované notebooky. Displej s HD nebo FullHD rozlišením má úhlopříčku 12,5", díky čemuž celý ultrabook váží pouhých 1,2 kg. Procesor může být 6. nebo 7. generace, RAM paměť je typu DDR4 o kapacitě až 16 GB a disk bývá obvykle M.2 NVMe. Jde tedy o ultrabook, jehož výkon si hravě poradí i s náročnou kancelářskou prací na vícero externích monitorech. Více monitorů připojíte přes USB-C dokovací stanici, kterou si můžete přikoupit přes náš konfigurátor. Jestli potřebujete co nejmenší notebook s co největším výkonem, je pro vás Dell Latitude 7280 tím pravým.

Pokud je pro vás model 7280 příliš drahý, můžete se podívat na předchozí generaci, Dell Latitude E7270. Zaujmout by vás mohl také 14" model předchozí generace, Dell Latitude E5470. Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.

Filtrovat zboží dle parametrů
Displej
Procesor
Model
Operační systém
Grafická karta
Pevný disk
Porty
USB-C
HDMI
VGA
DVI
COM
DisplayPort
Operační paměť
Výbava
Zrušit vybrané filtry