Uživatel: Nepřihlášený
Kategorie produktů
Produktové řady

Dell Latitude D630

Notebooky Dell Latitude D630 Vám budou spolehlivým společníkem doma i na cestách. Šasi je vyvedeno v provedení ze slitiny hořčíku, aby byla zajištěna jeho odolnost i při dlouhodobém každodenním používání. Technologie Strike Zone ochrání pevný disk před otřesy, aby nedošlo k poškození Vašich dat. Společnost Dell nabízí i řadu dalších bezpečnostních opatření. Notebook je navíc energeticky efektivní podle celosvětového standardu Energy Star.

Notebooky jsou dodávány s vícejádrovým procesorem řady Intel Core 2 Duo. O vykreslování obrazu se stará grafický čip Intel Graphics Media Accelerator či grafická karta Nvidia Quadro NVS. Díky display o velikosti 14,1" mají notebooky rozměry 33,7cm x 3,2cm x 23,8cm a váží pouhých 1,98kg i s baterií. Display nabízí rozlišení 1280x800 až 1440x900, a to dle příslušného modelu.

Jestliže je pro Vaše účely řada D630 až příliš drahá, můžete se podívat po předchozí generaci Dell Latitude D620. Zajímat by Vás mohl také některý z novějších modelů, například Dell Latitude E6410. Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.

Více informací na oficiálních stránkách výrobce.

V aktuální sekci 0 produktů

Danému výběru neodpovídá žadný produkt.

Zkuste si vybrat v této sekci

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle 00420 777 452 452 nebo info@technimax.cz, děkujeme.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.