Dell Latitude D630

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Notebooky Dell Latitude D630 Vám budou spolehlivým společníkem doma i na cestách. Šasi je vyvedeno v provedení ze slitiny hořčíku, aby byla zajištěna jeho odolnost i při dlouhodobém každodenním používání. Technologie Strike Zone ochrání pevný disk před otřesy, aby nedošlo k poškození Vašich dat. Společnost Dell nabízí i řadu dalších bezpečnostních opatření. Notebook je navíc energeticky efektivní podle celosvětového standardu Energy Star.

Notebooky jsou dodávány s vícejádrovým procesorem řady Intel Core 2 Duo. O vykreslování obrazu se stará grafický čip Intel Graphics Media Accelerator či grafická karta Nvidia Quadro NVS. Díky display o velikosti 14,1" mají notebooky rozměry 33,7cm x 3,2cm x 23,8cm a váží pouhých 1,98kg i s baterií. Display nabízí rozlišení 1280x800 až 1440x900, a to dle příslušného modelu.

Jestliže je pro Vaše účely řada D630 až příliš drahá, můžete se podívat po předchozí generaci Dell Latitude D620. Zajímat by Vás mohl také některý z novějších modelů, například Dell Latitude E6410. Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.

Více informací na oficiálních stránkách výrobce.