Uživatel: Nepřihlášený

Dell Latitude E4310

Dell Latitude E4310 vychází ze svého většího bratra Latitude E6410 a svou zmenšenou konstrukcí a sníženou hmotností je předurčen všem, kdo rádi cestují a chtějí být za každou cenu mobilní. 14,1" LCD displej byl zmenšen na rozměry 13,3". Na první pohled se může zdát, že to není rozdíl nikterak zásadní, avšak opak je pravdou.

Pro vyšší odolnost při cestování byly použity ty nejlepší materiály a konstrukční řešení odpovídá nejvyšším standardům. Typickým příkladem mohou být zesílené panty v nejnamáhanějším místě. Díly technologii Strike Zone, aplikované výrobcem nejen na model Latitude E4310, může být uživatel v klidu i tehdy, pokud mu notebook upadne na zem.

Při častém cestování jsou kladeny velké nároky na životnost baterie a rychlost jejího nabíjení. Zde Dell použil špičkovou technologii Dell ExpressCharge, který uživateli umožní během pouhé hodiny dobít baterii na 80% aktuální kapacity.

Svým důrazem na stabilitu, bezporuchovost, odolnost a hlavně špičkovou technickou podporu Dell jasně dokazuje, komu je Latitude E4310 určen. Je to hi-end business notebook určený obchodníkům, technikům a jiným náročným uživatelům.

E4310 je osazován dvěma typy procesorů, a to Core i5 o frekvenci 2,53 GHZ či 2,4 GHz a základní deskou s chipsetem Intel QS57 Express. Pod krytem nalezneme dva sloty pro paměti typu DDR3 s maximální frekvencí až 1066 MHz. LCD displej o velikosti 13,3" s rozlišením 1366x768 obsluhuje grafická karta Intel HD Graphics s nízkou spotřebou a nároky na chlazení. Pro napájení je možné použít jak 3-článkové baterie (30Whr) tak 6-článkové (60Wh), které jsou nabíjeny obvykle 65W adaptérem. Lze samozřejmě použít jak i adaptér 90W, tak i standardní auto adaptér.

Díky menšímu displeji se rozměry omezily na 323 x 30,6 x 215 mm a hmotnost byla výrobcem snížena až na úctyhodných 1,54 kg, a tak lze tento stroj s klidem zařadit do sekce mini notebooků.

Dell Latitude E4310 je vhodný pro uživatele, kteří hledají vyšší výkon, než u staršího a levnějšího modelu Latitude E4300 a současně preferují pohodlné cestovaní, které s notebooky typu Latitude E6410 nebo E6510 není samozřejmostí.

Více

V aktuální sekci 0 produktů

Danému výběru neodpovídá žadný produkt.

Zkuste si vybrat v této sekci

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle 777 452 452 nebo info@technimax.cz, děkujeme.

PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ

4,5

Hodnocení produktu Notebook Dell Latitude E4310 vyjadřuje pouze subjektivní názory a zkušenosti uživatelů.

Recenze Notebook Dell Latitude E4310 se nemusí shodovat s názorem prodejce Technimax s.r.o.

Máte-li jakoukoliv zkušenost s tímto produktem, prosíme o vložení vaší recenze , děkujeme.

Zobrazit všechny recenze

Uživatelské recenze: Notebook Dell Latitude E4310

Bez textového hodnocení.

O trochu větší, ale i výkonnější 4300. S tímto modelem naprostá spokojenost!

Bez textového hodnocení.

Rozumný kompromis mezi velikostí a výbavou. Již má CD mechaniku a zas to není tak velké jako 14". Díky procesorům Core je energeticky "šikovnější" a při SSD disku lze naprosto bez problémů používat ve firemním i domácím prostředí. Pokud je v tom GSM modul, tak obsahuje už i GPS.

Opravdu mobilní "plnohodnotný" počítač.

Bez textového hodnocení.

Moc se mi líbil, dnes mám již E6230, ale na tyto starší nedám dopustit. Byly to držáky.

Výkonný, zatím bylo bez problémů.

Přidat recenzi

Nová uživatelská recenze produktu: Notebook Dell Latitude E4310

Hodnocení hvězdičkami:

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.