Dell Latitude E5250

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Mini notebook Dell Latitude E5250 nabízí výkon 5. generace procesorů Intel Core v malém těle s 12,5" displejem. Výjimečně můžeme narazit i na konfiguraci se 4. generací CPU. Notebook je vhodný na běžné kancelářské i domácí použití. Díky malým rozměrům a nízké hmotnosti 1,6 kg se s ním pohodlně cestuje, zatímco v kanceláři jej můžete umístit to dokovací stanice a pracovat na externích monitorech bez omezení malého displeje. Díky úsporným procesorům i pamětem RAM DDR3L vydrží déle při provozu na baterii. Napájecí adaptér stačí 65W, takže i ten je maličký a snadno přenosný. Pokud plánujete být s notebookem často na cestách, Dell Latitude E5250 vás nezklame.

Jestliže je pro vaše účely řada E5250 nevhodná, můžete se podívat po novější generaci, modelu Dell Latitude E5270. Zajímat by vás mohl také 14" model předchozí generace, Dell Latitude E5440. Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.