Dell Latitude E5270

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Malý 12,5" notebook Dell Latitude E5270 nabízí kompaktní rozměry a solidní výkon. S hmotností pouhých 1,5 kg jej můžete bez nesnází přenášet a používat na cestách.

V Latitude E5270 tepe procesor 6. generace řady až Core i7. Jde o nízkonapěťovou variantu s označením U, díky které můžeme očekávat zvýšenou výdrž při provozu na baterii. Operační pamětí typu DDR4 můžeme osadit dva sloty a dosáhnout kapacity až 16 GB. Pevný disk může být klasický 2,5", ale ve vícero případech už můžeme očekávat osazení M.2 SSD. Displej o úhlopříčce 12,5" bývá s HD nebo Full HD rozlišením, a to jak v klasické matné, tak v lesklé dotykové verzi. Vzhledem ke kompaktním rozměrům notebooku nemůžeme očekávat kdo ví jak bohatou konektivitu. Spokojit se musíme s 3x USB, HDMI a RJ-45. K dispozici je však i dokovací port E-family, díky kterému můžeme využít mnoho dalších portů dokovacích stanic Dell PR02X a PR03X.

Pro práci na cestách a časté přenášení je Dell Latitude E5270 tím vhodným řešením, které se díky solidnímu výkonu a dokovací stanici hodí i do kanceláře. Pokud se vám ale model E5270 nezamlouvá, mohla by vás zaujmout novější generace Dell Latitude 5280. K dispozici je i ultrabook předchozí generace, Dell Latitude E7250. Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.