Uživatel: Nepřihlášený

Dell Latitude E5410

Notebooky Dell Latitude E5410 jsou rozměrově i konstrukčně ideální stroje pro práci na cestách. Notebooky jsou testovány ve zrychlené simulaci každodenní reálné zátěže, aby byla zajištěna jejich co možná nejdelší životnost. Zvláště zpevněny byly panty, držící displej. Zabudovaný senzor volného pádu a technologie Strike Zone ochrání Vaše data před otřesy, a to i v případě, že je notebook vypnutý. Technologie Express Charge zajistí dobití baterie notebooku na 80 % již přibližně za hodinu. Pro efektivitu práce navíc můžete využít kompatibilní příslušenství pro modely Dell Latitude řady E.

Notebooky jsou dodávány s chipsetem Mobile Intel HM55 Express a vícejádrovým procesorem řady Intel Core i3, až Intel Core i7. O vykreslování obrazu se stará grafický čip Intel HD Graphics či grafická karta Nvidia NVS. Díky display o velikosti 14,1" mají notebooky rozměry 38,8cm x 3,3cm x 24,4cm a váží 2,36kg včetně baterie. Display s antireflexní vrstvou nabízí rozlišení 1280x800 až 1440x900, a to dle příslušného modelu.

Jestliže je pro Vaše účely řada E5410 až příliš drahá, můžete se podívat po předchozí generaci Dell Latitude E5400. Zajímat by Vás mohl také model následující generace, Dell Latitude E5420. Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.

Více informací na oficiálních stránkách výrobce.

Prodej ukončen

Litujeme, ale tato produktová řada byla vyprodána, jedná se o starý model. Jako alternativu vám můžeme nabídnout jeho nástupce, Dell Latitude E6520 , který dosahuje lepších parametrů a vyššího výkonu při pouze nepatrně vyšší ceně.

Další alternativní produktové řady: Dell Latitude E6520 , Dell Latitude E6420 , Dell Latitude E6320

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle 777 452 452 nebo info@technimax.cz, děkujeme.

Alternativní zboží

PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ

0,0

Hodnocení produktu vyjadřuje pouze subjektivní názory a zkušenosti uživatelů.

Recenze se nemusí shodovat s názorem prodejce Technimax s.r.o.

Máte-li jakoukoliv zkušenost s tímto produktem, prosíme o vložení vaší recenze , děkujeme.

Zobrazit všechny recenze

Uživatelské recenze:

Přidat recenzi

Nová uživatelská recenze produktu:

Hodnocení hvězdičkami:

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.