Dell Latitude e5410

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Notebooky Dell Latitude E5410 jsou rozměrově i konstrukčně ideální stroje pro práci na cestách. Notebooky jsou testovány ve zrychlené simulaci každodenní reálné zátěže, aby byla zajištěna jejich co možná nejdelší životnost. Zvláště zpevněny byly panty, držící displej. Zabudovaný senzor volného pádu a technologie Strike Zone ochrání Vaše data před otřesy, a to i v případě, že je notebook vypnutý. Technologie Express Charge zajistí dobití baterie notebooku na 80 % již přibližně za hodinu. Pro efektivitu práce navíc můžete využít kompatibilní příslušenství pro modely Dell Latitude řady E.

Notebooky jsou dodávány s chipsetem Mobile Intel HM55 Express a vícejádrovým procesorem řady Intel Core i3, až Intel Core i7. O vykreslování obrazu se stará grafický čip Intel HD Graphics či grafická karta Nvidia NVS. Díky display o velikosti 14,1" mají notebooky rozměry 38,8cm x 3,3cm x 24,4cm a váží 2,36kg včetně baterie. Display s antireflexní vrstvou nabízí rozlišení 1280x800 až 1440x900, a to dle příslušného modelu.

Jestliže je pro Vaše účely řada E5410 až příliš drahá, můžete se podívat po předchozí generaci Dell Latitude E5400. Zajímat by Vás mohl také model následující generace, Dell Latitude E5420. Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.

Více informací na oficiálních stránkách výrobce.