Dell Latitude E5440

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Dell Latitude E5440 je jedním z nejlevnějších notebooků s oblíbenou 14" úhlopříčkou. Tento rozměr notebooků je oblíbený pro svou univerzálnost – snadno se přenáší, a přitom je dostatečně velký, aby na něm šlo pohodlně pracovat. Pro ještě vyšší komfort můžete využít dokovací stanici Dell PR02X nebo PR03X, díky které budete moc připojit vícero externích monitorů. Notebook Dell Latitude E5440 najdeme i v konfiguraci s dedikovanou grafickou kartou nVidia GeForce GT 720M, která zpříjemní práci s multimédii. Jde zkrátka o univerzální notebook s univerzálními možnostmi využití.

Jestliže preferujete odolnější model s robustním Tri-metal šasi, podívejte se na nabídku notebooků Dell Latitude E6440. Zajímat by vás mohl také větší 15,6" model předchozí generace, Dell Latitude E6530. Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.