Dell Latitude E5470

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Firemní notebook Dell Latitude E5470 pokračuje v linii odolných notebooků vyšší řady, které kladou důraz na dlouhodobou spolehlivost a širokou využitelnost. Oproti stále rozšířenějším ultrabookům nabízí Latitude E5470 bohatší konektivitu a možnosti rozšíření. Obsahovat může až čtyřjádrový procesor a pracuje s rychlou pamětí DDR4. Disponovat může také dedikovanou grafickou kartou, což u ultrabooků očekávat nelze. Celý notebook má hmotnost pouhých 1,7 kg, což je na 14" úhlopříčku v odolném šasi příjemně nízká hodnota. Hledáte-li moderní pracovní notebook, Latitude E5470 určitě stojí za zvážení.

Více informací o notebooku Dell Latitude E5470, který je střízlivou volbou pro každodenní použití, se dočtete v naší recenzi.

Jestliže je pro vás řada E5470 nedostačující, mohla by vás zaujmout novější generace, Dell Latitude 5480. Pokud by vám více vyhovoval menší 12,5" model, máme pro vás Dell Latitude E5270. Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.

Filtrovat zboží dle parametrů
Displej
Procesor
Model
Operační systém
Grafická karta
Pevný disk
Porty
USB-C
HDMI
VGA
DVI
COM
DisplayPort
Operační paměť
Kapacita operační paměti
Výbava
Zrušit vybrané filtry