Dell Latitude E6500

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Dell Latitude E6500 byl poprvé dodán na trh v říjnu roku 2008 a i když vychází ze svého velmi úspěšného předchůdce s názvem Latitude D830, je již na první pohled je zřejmé, že na novém modelu vývojáři výrazně zapracovali. Již design je od předchozího modelu naprosto jiný. Není se čemu divit, displej je navržen pro nový poměr stran 16:9, barevné provedení bylo změněno z kombinace černé a stříbrné na černou. Latitude E6500 je nabízen také v barvách modrá, červená (vínová) a stříbrná. Všechny varianty vypadají velmi elegantně a už od prvního okamžiku působí atraktivně.

Latitude E6500 je osazován procesory Core 2 Duo až do T9800, tedy 2.93 GHz a chipsety Intel GM45/PM45. Paměťové moduly RAM lze použít až dva a to typu DDR2 až do úctyhodných 8 GB. Důležitým parametrem pro každého zákazníka je grafická karta. Můžeme zde nalézt standardní sdílenou Intel GMA 4500MHD, nebo výkonnější NVIDIA Quadro NVS 160M. Samostatnou kapitolou je displej, který je výrobcem osazován panelem s rozměrem 15,4" a rozlišením až 1920x1200.

Rozměry tohoto přístroje jsou 358 x 257 x 33 mm a hmotnost je pouhých 2,34 Kg (se 4-článkovou baterií).

Dell Latitude E6500 byl stejně jako levnější notebook Latitude E6400 konstruován s důrazem na životnost, bezpečnost, vysokou produktivitu a nízké náklady na provoz.

Každého nového uživatele jistě ihned zaujmou masivní panty víka displeje, precizně provedená, přesná a pohodlná klávesnice a snadné použití kompatibilních dokovacích stanic, které umožní nahradit běžný stolní počítač. Třetím dílem do skládačky může být také kompatibilní stojan pro umístění dokovací stanice s držákem na LCD, jehož použitím slze snadno vytvořit plně funkční celek, bezezbytku nahrazující počítač typu OptiPlex.

Provozuschopnost lze snadno prodloužit s použitím 9-článkové baterie a dodávaného SW pro kontrolu spotřeby.

Vybrané nástroje pro správu umožní uživateli soustředit se na svou práci bez obav o bezpečnost a dostupnost uložených dat.

Dell Latitude E6500 se stal v podstatě kopií svého menšího bratra Latitude E6400 s tím rozdílem, že obsahuje větší displej. Díky tomuto faktu museli vývojáři navrhnout o něco málo větší kryt. Konečný uživatel musí akceptovat nárůst hmotnosti o 0,5 kg. Tento fakt je však vyvážen větší zobrazovací plochou a to velká část náročných zákazníků, kteří preferují pohodlí, jistě ocení.

Dell Latitude E6500 jasně míří mezi uživatele s požadavkem na větší zobrazovací plochu, pohodlnější práci a s pouze příležitostnou potřebou s notebookem cestovat. Pokud se blížíte tomuto popisu, je tento model vhodný právě pro vás.

Více