Dell Latitude 7480

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Jestliže hledáte to nejlepší mezi profesionálními ultrabooky, jste zde správně. Dell Latitude 7480 efektivně kombinuje odolné materiály, vyztužení často namáhaných míst, nízkou hmotnost a profesionální design.

Co do výkonu pak nabízí energeticky úsporný Intel Core procesor pokročilé 7. generace, jehož sdílený grafický čip také není žádné ořezávátko. Operační paměť RAM je typu DDR4, dosahuje tedy vyšších frekvencí než předchozí generace. 14" displej je dostatečně veliký a s rozlišením až 1920x1080 poskytne krásně jemný obraz. SSD úložiště už je samozřejmostí, zde v provedení M.2. Kromě klasických USB 3.0 obsahuje Latitude 7480 také USB Type-C. Na ultrabooku však už nenajdeme starý dokovací konektor pro E-family portreplikátory.