Dell Latitude XT

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Konvertibilní notebook/tablet Dell Latitude XT je prvním řešením společnosti Dell, které kombinuje výhody přenosného notebooku s plnohodnotnou klávesnicí a dotykovým displejem navíc, společně s přednosti tabletu s dotykovou obrazovkou pro pohodlné intuitivní ovládání prsty a speciální stylus, díky němuž můžete na obrazovku kreslit jako na papír. Displej vybraných modelů navíc disponuje zvýšeným maximálním jasem pro pohodlné použití na cestách za slunečného počasí.

Notebooky jsou dodávány s procesory řady Intel Core 2 Solo či Intel Core 2 Duo. O vykreslování obrazu se stará integrovaný grafický čip ATI Radeon X1250 UMA. Díky display o velikosti 12,1" mají notebooky velmi nízké rozměry 29,7cm x 2,5cm x 21,8cm a váží pouhých 1,61kg i s baterií. Dotykový display nabízí rozlišení 1280x800.

Nástupcem notebooku je model Dell Latitude XT2. Zajímat by Vás mohly také další snadno přenosné notebooky s úhlopříčkou 10" až 13". Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.