Uživatel: Nepřihlášený

Dell Latitude XT

Konvertibilní notebook/tablet Dell Latitude XT je prvním řešením společnosti Dell, které kombinuje výhody přenosného notebooku s plnohodnotnou klávesnicí a dotykovým displejem navíc, společně s přednosti tabletu s dotykovou obrazovkou pro pohodlné intuitivní ovládání prsty a speciální stylus, díky němuž můžete na obrazovku kreslit jako na papír. Displej vybraných modelů navíc disponuje zvýšeným maximálním jasem pro pohodlné použití na cestách za slunečného počasí.

Notebooky jsou dodávány s procesory řady Intel Core 2 Solo či Intel Core 2 Duo. O vykreslování obrazu se stará integrovaný grafický čip ATI Radeon X1250 UMA. Díky display o velikosti 12,1" mají notebooky velmi nízké rozměry 29,7cm x 2,5cm x 21,8cm a váží pouhých 1,61kg i s baterií. Dotykový display nabízí rozlišení 1280x800.

Nástupcem notebooku je model Dell Latitude XT2. Zajímat by Vás mohly také další snadno přenosné notebooky s úhlopříčkou 10" až 13". Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.

Prodej ukončen

Litujeme, ale tato produktová řada byla vyprodána, jedná se o starý model. Jako alternativu vám můžeme nabídnout jeho nástupce, Dell Latitude E6520 , který dosahuje lepších parametrů a vyššího výkonu při pouze nepatrně vyšší ceně.

Další alternativní produktové řady: Dell Latitude E6520 , Dell Latitude E6420 , Dell Latitude E6320

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle 777 452 452 nebo info@technimax.cz, děkujeme.

Alternativní zboží

PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ

0,0

Hodnocení produktu vyjadřuje pouze subjektivní názory a zkušenosti uživatelů.

Recenze se nemusí shodovat s názorem prodejce Technimax s.r.o.

Máte-li jakoukoliv zkušenost s tímto produktem, prosíme o vložení vaší recenze , děkujeme.

Zobrazit všechny recenze

Uživatelské recenze:

Přidat recenzi

Nová uživatelská recenze produktu:

Hodnocení hvězdičkami:

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.