Dell Latitude XT2

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Konvertibilní notebook/tablet Dell Latitude XT2 nabízí pohodlí snadno přenosného notebooku s plnohodnotnou klávesnicí a s dotykovým displejem navíc, a zároveň přináší výhody tabletu s multitouch obrazovkou pro pohodlné intuitivní ovládání prsty a speciální stylus, díky němuž můžete na obrazovku kreslit jako na papír. Displej vybraných modelů navíc disponuje zvýšeným maximálním jasem pro pohodlné použití na cestách za slunečného počasí. K dispozici jsou také verze s optickou DVD mechanikou pro ještě větší pohodlí Vaší práce.

Notebooky jsou dodávány s chipsetem Intel Small Form Factor (ULV) Montevina a procesorem řady Intel Core 2 Duo. O vykreslování obrazu se stará grafický čip Intel Integrated Graphics Media Accelerator 4500MHD. Díky displeji o velikosti 12,1" mají notebooky velmi nízké rozměry 29,7cm x 2,7cm x 22cm a váží pouhých 1,64kg i s baterií. Dotykový displej nabízí rozlišení 1280x800.

Latitude XT2 je nástupcem levnějšího notebooku Dell Latitude XT. Zajímat by Vás mohly také další snadno přenosné notebooky s úhlopříčkou 10" až 13". Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.

Více informací na oficiálních stránkách výrobce.

Více