Dell OptiPlex 7060

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Kancelářský počítač Dell OptiPlex 7060 přichází s procesory Intel Core 8. generace s kódovým označením Coffee Lake. Tyto procesory přinášejí novou porci výkonu, protože mají oproti předchozím generacím více jader – Core i3 má nově 4 jádra a Core i5 obsahuje 6 jader. Výkonem je proto model OptiPlex 7060 o významný skok napřed v porovnání se svým předchůdcem.

Co se týče dalších komponent, najdeme v počítači RAM paměti typu DDR4 o rychlosti až 2666 Hz a maximální kapacitě až 64 GB. Disky pak můžeme volit klasické SATA nebo rychlé M.2 i v super rychlé variantě NVMe. Užitečná je přítomnost USB-C portu.

Dell OptiPlex 7060 najdeme ve třech provedeních case – tower, SFF a Micro. Tower bývá dodáván s 260 W zdrojem a podporuje full height PCIe karty. SFF je menší provedení, které můžeme postavit nebo i položit například pod monitor. Napájí ho 200 W zdroj a do case můžeme vložit jen low profile PCIe karty. Nejmenším provedením je Micro, které je napájeno externím 90 W adaptérem a díky jeho opravdu miniaturní velikosti ho můžeme snadno umístit například za monitor či pod desku stolu.

Pokud hledáte univerzální počítač, který vám ještě po mnoho let bude nabízet vysoký výkon na všechny kancelářské i domácí práce, Dell OptiPlex 7060 je zde pro vás.