Dell OptiPlex 7070

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Počítač Dell OptiPlex 7070 přináší novou porci výkonu díky procesorům Intel Core 9. generace. V těchto high-end strojích najdeme nejčastěji šestijádrové Core i5, ale setkat se můžeme i s osmijádrovými Core i7 nebo dokonce i9. Vysokorychlostní DDR4 paměti a ultra rychlé M.2 NVMe disky bývají již obvyklou výbavou.

OptiPlex 7070 můžeme opět pořídit ve třech provedeních: micro, SFF (small form factor), tower. Zatímco ve fyzické velikosti se typy skříní zásadně liší, výkonově jsou si všechna provedení velmi blízká. V malém micru zpravidla najdeme úsporné procesory s označením T, ale jinak se od sebe výkonem jednotlivá provedení téměř neliší.

Pokud chcete nejlepší high-end značkový kancelářský počítač, repasovaný Dell OptiPlex 7070 je v roce 2022 tou správnou volbou. OptiPlex 7070 podporuje Windows 11 a spolehlivě si s ním vystačíte na mnoho let. Pokud hledáte levnější variantu spolehlivého kancelářského počítače, podívejte se na předcházející generaci, modely Dell OptiPlex 7060 a Dell OptiPlex 5060.

Další informace najdete v naší recenzi počítače Dell OptiPlex 7070 s 9. generací CPU.

Video