Dell OptiPlex 7080 tower

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Dell OptiPlex 7080 tower je největším z možných provedení tohoto modelu. Počítač je díky prostorné skříni dobře konfigurovatelný a rozšiřitelný, takže z něj lze vytvořit i velmi výkonný PC na úrovni Precisionů či herních počítačů. V principu jde však stále především o spolehlivý kancelářský PC.

Základem je procesor Intel Core 10. generace v řadě i3 až i9, přičemž nejčastěji se setkáme s šestijádrovým Core i5. K dispozici jsou 4 DIMM sloty na RAM DDR4, jejíž celková kapacita může dosahovat až 128 GB. Pevnými disky lze osadit 4 SATA a 2 M.2 sloty, což je určitě více, než běžný uživatel využije. Zajímavostí u towerů je variabilita napájecích zdrojů, které mohou mít 260W, 360W, nebo 500W. S posledně zmíněným zdrojem je počítač schopen napájet i výkonné grafické karty až do příkonu 215W, například nVidia RTX 2070 Super. Díky těmto možnostem můžeme z OptiPlexu 7080 snadno vytvořit i velmi výkonný herní počítač nebo pracovní stanici na CAD či střih videa.

Jestliže hledáte moderní počítač, který nebude mít problém s nejnovějšími aplikacemi a náročnou prací na vícero monitorech, a který budete moc v budoucnu dále rozšiřovat, je Dell OptiPlex 7080 tower tou správnou volbou. Pokud je pro vás tento model příliš nákladný, můžete se podívat například na levnější Dell OptiPlex 7040. Kompletní nabídku najdete v naší sekci repasovaných počítačů.