Dell OptiPlex 755

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

OptiPlex 755 spolu se 745 jako první umožnili v segmentu stolních počítačů Dell používat dvoujádrové procesory a otevřely tak dveře náročnějším aplikacím s vyššími požadavky na výkon stroje.

Naší distribuční sítí prošly tisíce těchto počítačů a i v tomto množství byly tyto stroje považovány za velmi spolehlivé a bezporuchové. Na tomto místě je však potřeba upozornit, že se objevovaly problémy v nasazení starších operačních systémů (například Windows XP), kdy docházelo k samovolným restartům počítače. Při práci s novějším operačním systémem Windows 7 se tyto problémy neprojevovaly. Dlouhým zkoumáním jsme zjistili, že veškeré komplikace lze snadno odstranit aktualizací BIOSu na nejnovější verzi. Z tohoto důvodu jsme také začlenili tento proces do přípravy a kontroly všech pošítačů Dell OptiPlex 755 procházejících našim skladem. Od toho okamžiku se popisovaný problém již neobjevil.

Dell dodává tento model, jak už je zvykem, ve čtyřech variantách. Ta největší, tedy tower, má hmotnost méně než 20 kg a rozměry 41 x 18 x 43cm. Desktopové provedení má hmotnost přibližně 12 kg a narostlo do rozměrů 11 x 40 x 35 cm. Provedení SFF je zmenšeno na rozměry 9 x 31 x 34 cm a hmotnost snížena na méně než 10 kg, což z této varianty dělá velmi atraktivní stroj. Poslední a nejmenší, je provedení USFF s rozměry pouhých 26 x 9 x 25 cm a hmotností něco málo přes 11 kg.

Model OptiPlex 755 je osazován procesory Intel Core 2 Duo, Quad, či Celeron a má implementován chipset Intel Q35 Express.

Repasované počítače Dell OptiPlex 755, a v podstatě také levnější počítače Dell OptiPlex 745, jsou vhodné pro všechny zákazníky vyžadující spolehlivost, stabilitu a velmi tichý chod.

Dell OptiPlex 755 doporučujeme všem uživatelům, kteří rádi ušetří, ale současně dbají na styl, preciznost a kulturu pracovního prostředí, které podtrhuje velmi tichý chod těchto stolních počítačů.

Více