Uživatel: Nepřihlášený

Dell OptiPlex 755

OptiPlex 755 spolu se 745 jako první umožnili v segmentu stolních počítačů Dell používat dvoujádrové procesory a otevřely tak dveře náročnějším aplikacím s vyššími požadavky na výkon stroje.

Naší distribuční sítí prošly tisíce těchto počítačů a i v tomto množství byly tyto stroje považovány za velmi spolehlivé a bezporuchové. Na tomto místě je však potřeba upozornit, že se objevovaly problémy v nasazení starších operačních systémů (například Windows XP), kdy docházelo k samovolným restartům počítače. Při práci s novějším operačním systémem Windows 7 se tyto problémy neprojevovaly. Dlouhým zkoumáním jsme zjistili, že veškeré komplikace lze snadno odstranit aktualizací BIOSu na nejnovější verzi. Z tohoto důvodu jsme také začlenili tento proces do přípravy a kontroly všech pošítačů Dell OptiPlex 755 procházejících našim skladem. Od toho okamžiku se popisovaný problém již neobjevil.

Dell dodává tento model, jak už je zvykem, ve čtyřech variantách. Ta největší, tedy tower, má hmotnost méně než 20 kg a rozměry 41 x 18 x 43cm. Desktopové provedení má hmotnost přibližně 12 ks a narostlo do rozměrů 11 x 40 x 35 cm. Provedení SFF je zmenšeno na rozměry 9 x 31 x 34 cm a hmotnost snížena na méně než 10 kg, což z této varianty dělá velmi atraktivní stroj. Poslední a nejmenší, je provedení USFF s rozměry pouhých 26 x 9 x 25 cm a hmotností něco málo přes 11 kg.

Model OptiPlex 755 je osazován procesory Intel Core 2 Duo, Quad, či Celeron a má implementován chipset Intel Q35 Express.

Repasované počítače Dell OptiPlex 755, a v podstatě také levnější počítače Dell OptiPlex 745, jsou vhodné pro všechny zákazníky vyžadující spolehlivost, stabilitu a velmi tichý chod.

Dell OptiPlex 755 doporučujeme všem uživatelům, kteří rádi ušetří, ale současně dbají na styl, preciznost a kulturu pracovního prostředí, které podtrhuje velmi tichý chod těchto stolních počítačů.

Více

V aktuální sekci 0 produktů

Danému výběru neodpovídá žadný produkt.

Zkuste si vybrat v této sekci

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle 777 452 452 nebo info@technimax.cz, děkujeme.

PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ

4,1

Hodnocení produktu Počítač Dell OptiPlex 755 vyjadřuje pouze subjektivní názory a zkušenosti uživatelů.

Recenze Počítač Dell OptiPlex 755 se nemusí shodovat s názorem prodejce Technimax s.r.o.

Máte-li jakoukoliv zkušenost s tímto produktem, prosíme o vložení vaší recenze , děkujeme.

Zobrazit všechny recenze

Uživatelské recenze: Počítač Dell OptiPlex 755

Bez textového hodnocení.

Malý, výkonný a spolehlivý pomocník za velmi dobrou cenu.

Bez textového hodnocení.

Bezproblémové, minimální poruchovost, zachovalý stav.

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Solidní malý počítač. Spolehlivý. I co se týče vzhledu - řekl bych že nemá chybu.

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Stejné jako u GX620 - Provedení i kvalita tradičně u DELLu super. Hvězda dolů za to, že nejsou náhradní napájecí zdroje.

755ky jsme právě nahradili novějšími Optiplexy 780. 755ky nám sloužili skoro 5 let - velká spokojenost. Na dnešní dobu mi přijde nedostatečná paměť DDR2. Pomalá a při rozšiřovánío drahá. Jinak výborný počítače.

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Přidat recenzi

Nová uživatelská recenze produktu: Počítač Dell OptiPlex 755

Hodnocení hvězdičkami:

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.