Dell OptiPlex 960

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Počítače řady Dell OptiPlex 960 v provedení Mini-Tower, Desktop a Small Form Factor jsou určeny pro běžné uživatele, kteří hledají spolehlivý stroj na každodenní použití. Prověřená značka Dell a výborný poměr ceny a výkonu jsou vhodným řešením i pro firemní sféru. K počítači můžete připojit až čtyři monitory a vytvořit si tak pracovní prostředí s nevídanými možnostmi. Společnost Dell také vyvinula řešení na redukci hluku, takže se můžete těšit na práci či zábavu nerušenou nepříjemným hučením. Počítače jsou navíc vyvíjeny s ohledem na životní prostředí a nízkou energetickou náročnost.

Počítače jsou dodávány s chipsetem Intel Q45 Express a vícejádrovým procesorem řady Intel Core 2 Quad, nebo Intel Core 2 Duo. Operační paměť RAM může být rozšířena až na 8 GB. Rozměry počítače se liší podle provedení a najít je můžete na oficiálních stránkách výrobce.

Jestliže je pro Vaše účely řada OptiPlex 960 nedostačující, můžete se podívat po výkonnějším modelu Dell OptiPlex 980. Zajímat by Vás mohl také o něco levnější počítač Dell OptiPlex 760. Další kvalitní repasované počítače naleznete v sekci repasované počítače.

Více