Dell PowerEdge R310

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Servery řady Dell PowerEdge R310 jsou ideální volbou pro zefektivnění Vašeho podnikání a zjednodušení správy IT. Díky rozšířeným možnostem virtualizace, vylepšené správě spotřeby a inovativnímu systému nástrojů pro správu jsou snižovány provozní náklady. Konstrukčně se jedná o server Rack 1U, který je kompaktní a otevírá tak nové možnosti flexibility. Prostřednictvím informačního LCD displeje budete mít vždy přehled o klíčových údajích celého systému. PowerEdge R310 je již jedenáctou generací serverů Dell s tou výhodou, že jakmile se seznámíte se správou jedné z generací, budete dobře rozumět i generaci příští, na kterou tak bude snadné přejít.

Servery pracují s procesory Intel Xeon nové generace s technologií Intel QuickPath, které zajistí, že o výpočetní výkon nebudete mít nouzi. Pro operační paměti typu DDR3 je připraveno 6 DIMM slotů, díky kterým můžete využívat až 32GB paměti RAM. S přídavnými přepážkami na pevné disky je možno připojit až 4 HDD o celkové kapacitě 8TB. Tyto parametry společně se dvěma PCI sloty, RAID řadiči a možnostmi síťového připojení a vzdálené správy, činí ze serveru Dell PowerEdge R310 atraktivní volbu pro univerzální serverové řešení.

Vyšší řadou těchto serverů je výkonnější model Dell PowerEdge R710. Jestliže je pro Vaše účely řada Dell PowerEdge R310 až příliš nákladná, můžete se podívat po levnějším řešení, serveru PowerEdge 6850 v provedení 4U. Všechny repasované servery z naší nabídky naleznete v sekci repasované servery.

Více

Video