Dell PowerEdge R620

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Repasovaný server Dell PowerEdge R620 se může stát spolehlivým základem vaší firemní sítě. Toto řešení je vhodné zejména pro menší firmy, které nepotřebují extrémně výkonný server, ale chtějí levné, a přitom profesionální řešení.

PowerEdge R620 má dvě patice pro osazení Intel Xeon procesorů s až 8 jádry, takže nejvýše můžeme sestavit 16 jádrovou variantu. Operační paměť RAM je typu DDR3 a ve 24 slotech může dosahovat kapacity až 768 GB. Nízké 1U provedení do racku nabízí maximálně 10 pozic pro 2,5" disky, řízené obvykle řadičem PERC H710. Server může být vybaven dvěma napájecími zdroji a modulem pro vzdálenou správu iDRAC Enterprise.

Hledáte-li levný značkový server, Dell PowerEdge R620 se vám bude líbit. Další spolehlivé servery za zajímavé ceny najdete v sekci repasovaných serverů.

Video