Dell Precision 3630

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Moderní pracovní stanice Dell Precision 3630 překvapí svým kompaktním mini tower provedením. Na první pohled si počítač snadno spleteme s běžným kancelářským PC, ovšem uvnitř najdeme výkon odpovídající profesionálním Precisionům. Díky moderním procesorům Intel Xeon nebo Intel Core 8. a 9. generace můžeme počítat s vysokým výkonem i podporou Windows 11. Profesionální grafické karty nVidia Quadro zajišťují plynulost a spolehlivost při práci s náročnými CAD projekty. Paměť RAM DDR4 může dosahovat kapacity až 128 GB a osadit lze celkem až 5 disků.

Na našem blogu si můžete přečíst recenzi pracovní stanice Dell Precision 3630.

Pokud je pro vás naše aktuální nabídka modelu Precision 3630 nevyhovující, podívejte se do sekce repasovaných počítačů na grafiku a CAD, kde najdete mnohé další modely a konfigurace pracovních stanic Dell.