Dell Precision 5520

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Dell Precision 5520 je výkonný notebook v tenkém hliníkovém těle. Společnost Dell se chlubí, že jde o nejtenčí mobilní pracovní stanici na trhu. Jde o zajímavou kombinaci profesionálního výkonu a stylového i funkčního designu.

Precision 5520 je dodáván s procesorem 6. nebo 7. generace, a to v Core i5, Core i7, nebo také mobilní verzi Intel Xeon. Využití Xeonů je jasným znamením, že jde opravdu o pracovní stanici. Podporována je paměť RAM DDR4 o kapacitě až 32 GB, pro kterou jsou vyhrazeny 2 sloty. Úložiště lze nakombinovat z M.2 a klasických 2,5" disků. Pro Workstation je samozřejmě důležitá dedikovaná grafická karta, v tomto případě profesionální nVidia Quadro M1200 se 4 GB pamětí. Displej má úhlopříčku 15,6" a může být ve Full HD nebo 4K rozlišení. Přestože je notebook dostatečně velký, jeho klávesnice neobsahuje numerickou část, což je škoda. Z konektorů zde najdeme jen 2x USB, USB-C a HDMI, což není mnoho. Bez dokovací stanice se zřejmě neobejdeme. Je poznat, že aby Dell dosáhl vysokého výkonu v kombinaci s tenkým designovým šasi, musel udělat určité ústupky.

Dell Precision 5520 je pro profesionály, kteří potřebují své CAD projekty stylově prezentovat u zákazníka. Na našem eshopu ale najdete i mnoho dalších repasovaných notebooků, které vám mohou vyhovovat více.