Dell Precision 7540

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Dell Precision 7540 nabízí mimořádný výkon v kompaktním notebookovém provedení. Displej notebooku má úhlopříčku 15,6" a obvykle FullHD rozlišení, i když lze se setkat i s konfigurací se 4K displejem. Šasi má pevný a masivní slitinový rám, který zajišťuje vysokou mechanickou odolnost a prémiový vzhled. Procesory 9. generace podporují Windows 11 a jde obvykle o šesti až osmi jádrové varianty Intel Core i7, i9 nebo Intel Xeon. Paměť RAM může dosahovat až 128 GB DDR4, přičemž podporovány jsou i spolehlivé ECC moduly. V Precisionu 7540 můžeme najít jednu ze 4 dedikovaných grafických karet, nejčastěji nVidia Quadro T1000 nebo T2000 se 4GB pamětí, případně pak nejsilnější Quadro RTX 3000 se 6GB.

Po obvodu notebooku najdeme 2x USB-C Thunderbolt 3, 2x USB 3.1, HDMI, mini DisplayPort, RJ-45, audio a volitelně čtečku čipových karet a slot na paměťové karty. Zespodu již není podlouhlý port pro staré dokovací stanice E-family, takže je potřeba použít novější USB-C docky. K napájení je potřeba minimálně 180W adaptér, nicméně když použijete 240W, nic tím nepokazíte.

Na našem blogu si můžete prohlédnout komentované fotografie notebooku Dell Precision 7540.

Pokud je pro vás tento model až příliš výkonný, můžete se podívat po předchozí generaci, modelu Dell Precision 7530. Všechny mobilní pracovní stanice Dell Precision pak najdete v sekci notebooků na grafiku a CAD.