Uživatel: Nepřihlášený

Dell Precision M6500

Notebooky Dell Precision M6500 jsou robustní a spolehlivé stroje, zaměřené na vysoký výkon pro nejnáročnější uživatele. Jestliže potřebujete mobilní stanici s dostatečným výkonem a pracovní plochou pohodlné velikosti, je tato řada určena právě pro Vás. Výkon stroje je optimalizován podle požadavků profesionálních softwarových produktů, zaměřených na design, animování, modelování a architektonické projektování. Modely Dell Precision M6500 jsou navíc kompatibilní s příslušenstvím pro modely Dell Latitude řady E.

Notebooky jsou dodávány s chipsetem Intel PM55 a vícejádrovým procesorem řady Intel Core i7, a to dokonce i ve verzi Quad Extreme Edition. O vykreslování obrazu se stará jedna z výkonných grafických karet NVIDIA Quadro s až 2GB vlastní paměti, či ATI FirePro M7820 s 1GB DDR5 paměti. Díky displeji o velikosti 17" mají notebooky rozměry 39,3cm x 3,4cm x 28cm a na svou výbavu váží přijatelných 3,8kg i s baterií. Displej nabízí rozlišení 1440x900 nebo 1920x1200, a to dle konkrétního modelu. Zařízení je vybaveno také optickou DVD, případně Blu-ray mechanikou, potřebnou bezdrátovou konektivitou a řadou konektorů.

Jestliže je pro Vaše účely řada M6500 příliš nákladná, můžete se podívat po levnějším notebooku předchozí generace, modelu Dell Precision M6400. Zajímat by Vás mohl také model s displejem o velikost 15,6", Dell Precision M4500. Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.

Více informací v anglickém jazyce na oficiálních stránkách výrobce.

Více

V aktuální sekci 0 produktů

Zobrazit rozšířené filtrování

Danému výběru neodpovídá žadný produkt.

Zkuste si vybrat v této sekci

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle 777 452 452 nebo info@technimax.cz, děkujeme.

PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ

4,4

Hodnocení produktu Notebook Dell Precision M6500 vyjadřuje pouze subjektivní názory a zkušenosti uživatelů.

Recenze Notebook Dell Precision M6500 se nemusí shodovat s názorem prodejce Technimax s.r.o.

Máte-li jakoukoliv zkušenost s tímto produktem, prosíme o vložení vaší recenze , děkujeme.

Zobrazit všechny recenze

Uživatelské recenze: Notebook Dell Precision M6500

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Technické zpravání, display, numerická klávesnice, grafika, všechno na jedničku. Oproti Dell Precision M6400 je výkonný i procesor. Jednoznačně doporučuji.

Přidat recenzi

Nová uživatelská recenze produktu: Notebook Dell Precision M6500

Hodnocení hvězdičkami:

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.