Uživatel: Nepřihlášený

Dell Precision M6500

Notebooky Dell Precision M6500 jsou robustní a spolehlivé stroje, zaměřené na vysoký výkon pro nejnáročnější uživatele. Jestliže potřebujete mobilní stanici s dostatečným výkonem a pracovní plochou pohodlné velikosti, je tato řada určena právě pro Vás. Výkon stroje je optimalizován podle požadavků profesionálních softwarových produktů, zaměřených na design, animování, modelování a architektonické projektování. Modely Dell Precision M6500 jsou navíc kompatibilní s příslušenstvím pro modely Dell Latitude řady E.

Notebooky jsou dodávány s chipsetem Intel PM55 a vícejádrovým procesorem řady Intel Core i7, a to dokonce i ve verzi Quad Extreme Edition. O vykreslování obrazu se stará jedna z výkonných grafických karet NVIDIA Quadro s až 2GB vlastní paměti, či ATI FirePro M7820 s 1GB DDR5 paměti. Díky displeji o velikosti 17" mají notebooky rozměry 39,3cm x 3,4cm x 28cm a na svou výbavu váží přijatelných 3,8kg i s baterií. Displej nabízí rozlišení 1440x900 nebo 1920x1200, a to dle konkrétního modelu. Zařízení je vybaveno také optickou DVD, případně Blu-ray mechanikou, potřebnou bezdrátovou konektivitou a řadou konektorů.

Jestliže je pro Vaše účely řada M6500 příliš nákladná, můžete se podívat po levnějším notebooku předchozí generace, modelu Dell Precision M6400. Zajímat by Vás mohl také model s displejem o velikost 15,6", Dell Precision M4500. Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.

Více informací v anglickém jazyce na oficiálních stránkách výrobce.

Více

V aktuální sekci 0 produktů

Danému výběru neodpovídá žadný produkt.

Zkuste si vybrat v této sekci

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle 777 452 452 nebo info@technimax.cz, děkujeme.

PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ

4,4

Hodnocení produktu Notebook Dell Precision M6500 vyjadřuje pouze subjektivní názory a zkušenosti uživatelů.

Recenze Notebook Dell Precision M6500 se nemusí shodovat s názorem prodejce Technimax s.r.o.

Máte-li jakoukoliv zkušenost s tímto produktem, prosíme o vložení vaší recenze , děkujeme.

Zobrazit všechny recenze

Uživatelské recenze: Notebook Dell Precision M6500

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Technické zpravání, display, numerická klávesnice, grafika, všechno na jedničku. Oproti Dell Precision M6400 je výkonný i procesor. Jednoznačně doporučuji.

Bez textového hodnocení.

Přidat recenzi

Nová uživatelská recenze produktu: Notebook Dell Precision M6500

Hodnocení hvězdičkami:

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.