Dell Precision M6500

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Notebooky Dell Precision M6500 jsou robustní a spolehlivé stroje, zaměřené na vysoký výkon pro nejnáročnější uživatele. Jestliže potřebujete mobilní stanici s dostatečným výkonem a pracovní plochou pohodlné velikosti, je tato řada určena právě pro Vás. Výkon stroje je optimalizován podle požadavků profesionálních softwarových produktů, zaměřených na design, animování, modelování a architektonické projektování. Modely Dell Precision M6500 jsou navíc kompatibilní s příslušenstvím pro modely Dell Latitude řady E.

Notebooky jsou dodávány s chipsetem Intel PM55 a vícejádrovým procesorem řady Intel Core i7, a to dokonce i ve verzi Quad Extreme Edition. O vykreslování obrazu se stará jedna z výkonných grafických karet NVIDIA Quadro s až 2GB vlastní paměti, či ATI FirePro M7820 s 1GB DDR5 paměti. Díky displeji o velikosti 17" mají notebooky rozměry 39,3cm x 3,4cm x 28cm a na svou výbavu váží přijatelných 3,8kg i s baterií. Displej nabízí rozlišení 1440x900 nebo 1920x1200, a to dle konkrétního modelu. Zařízení je vybaveno také optickou DVD, případně Blu-ray mechanikou, potřebnou bezdrátovou konektivitou a řadou konektorů.

Jestliže je pro Vaše účely řada M6500 příliš nákladná, můžete se podívat po levnějším notebooku předchozí generace, modelu Dell Precision M6400. Zajímat by Vás mohl také model s displejem o velikost 15,6", Dell Precision M4500. Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.

Více informací v anglickém jazyce na oficiálních stránkách výrobce.

Více