Uživatel: Nepřihlášený

Dell Precision T3400

Počítače Dell Precision T3400 jsou poctivé stroje, které nabízejí velmi dobrý poměr cena/výkon. Jak už je však u společnosti Dell zvykem, nejde pouze o výkon, ale v neposlední řadě také o kvalitu zpracování, spolehlivost a promyšlenost celého řešení. Řada Precision T3400 je zaměřena na náročné uživatele, podobně jako notebooky Dell Precision, kteří potřebují výpočetní sílu pro specializované úkony. Model je držitelem certifikace ISV, zajišťující bezproblémový a plynulý běh programů, určených například pro tvorbu digitálního obsahu, design, strojní návrhy, vývoj softwaru a finance.

Počítače jsou dodávány s chipsetem Intel X38 Express a vícejádrovým procesorem řady Intel Core 2 Duo, nebo Intel Core 2 Quad, a to až do verze Quad Extreme. O vykreslování obrazu se stará jedna z grafických karet Nvidia Quadro či ATI FireGL. Case má rozměry 44,7cm x 17,1cm x 46,8cm a váží 17,7kg. Počítač je osazen řadou slotů a umožňuje připojení dvou grafických karet a dvou 3,5" pevných disků.

Jestliže je pro Vaše účely řada T3400 nevyhovující, můžete se podívat po následující generaci, modelu Dell Precision T3500. Zajímat by Vás mohl také výkonnější model stejné generace, Dell Precision T5400. Další kvalitní repasované počítače naleznete v sekci repasované počítače.

Více informací na oficiálních stránkách výrobce.

Více

V aktuální sekci 0 produktů

Danému výběru neodpovídá žadný produkt.

Zkuste si vybrat v této sekci

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle 777 452 452 nebo info@technimax.cz, děkujeme.

PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ

4,3

Hodnocení produktu Počítač Dell Precision T3400 vyjadřuje pouze subjektivní názory a zkušenosti uživatelů.

Recenze Počítač Dell Precision T3400 se nemusí shodovat s názorem prodejce Technimax s.r.o.

Máte-li jakoukoliv zkušenost s tímto produktem, prosíme o vložení vaší recenze , děkujeme.

Zobrazit všechny recenze

Uživatelské recenze: Počítač Dell Precision T3400

Bez textového hodnocení.

Vynikající výkon. Vhodný pro grafiky.

Bez textového hodnocení.

Občas nesedí RAM ve slotu(vždy je dotlačuji), několikrát jsem musel i kvůli tomuto k zákazníkům. Občas staré HDD (některé i přes 1400 dní v provozu, měřeno "Acronis Drive Monitor")

Celá řada pracovních stanic Precision od Dellu je super ! Stačí si vybrat dle nároků na výkon. Od doby co se prodávají použité/repasované už neskládám PC z dílů. IT Martin

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Staší model, dnes bych nahradil Precisionem T3500,a le na svou dobu výborný. Obrovskou výhodou je grafika nvidia. Máme dva a fungují skvěle.

Bez textového hodnocení.

Šlape jako hodinky. Trochu větší a těžší "bedna".

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Přidat recenzi

Nová uživatelská recenze produktu: Počítač Dell Precision T3400

Hodnocení hvězdičkami:

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.