Dell Precision T7910

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Nejvyšší série pracovních stanic, Dell Precision T7910, vám zajistí jedinečnou kombinaci extrémního výkonu a maximální spolehlivosti. Díky ISV certifikaci je zajištěna kompatibilita a bezproblémová funkčnost s profesionálními nástroji od společnosti Adobe, Autodesk a dalších.

Dell Precision T7910 umožňuje využití až dvou 22-jádrových Intel Xeon procesorů pro ty nejsložitější výpočty. Každý procesor má k dispozici 8 DIMM slotů pro RAM DDR4, takže u dvouprocesorových konfigurací můžeme do 16 slotů osadit až 1 TB RAM. Operační paměť je typu ECC, kdy kontroluje a opravuje chyby paměťových modulů, aby zůstala zachována vysoká stabilita systému. Díky extrémně výkonnému 1300W zdroji můžeme do Precisionu T7910 osadit až 3 grafické karty, a to zpravidla nVidia Quadro nebo AMD FirePro. Skříň toweru je opravdu obrovská, díky čemuž je zajištěno potřebné proudění vzduchu a zůstává dostatek prostoru pro až 8 2,5“ disků. Počítač tak můžeme klidně využívat i jako server.

Dell Precision T7910 je opravdu velkolepá záležitost pro ty nejnáročnější. Pokud hledáte levnější řešení, najdete je v naší sekci počítačů na grafiku a CAD.

Video