Uživatel: Nepřihlášený
Kategorie produktů
Produktové řady

VYPRODÁNO - Doplnění o licenci operačního systému Windows 7 Professional 32-bit CZ/SK REF (předinstalace, orig.medium, ovladače, štítek, aktivační kód)

Základní prodej

1 390 Kč bez DPH
1 682 Kč s DPH

Vaše cena

1 390 Kč bez DPH
1 682 Kč s DPH

Vámi vybraný produkt obsahuje pouze COA štítek bez instalace nebo obsahuje kompletní instalaci staršího operačního systému Windows.

Pokud vyžadujete kompletní dodávku včetně předinstalace Windows 7 PRO 32-bit v češtině a instalační DVD, objednávejte tuto položku. Získáte tak plně předinstalovaný produkt, který stačí pouze spustit.

Při prvním spuštění je potřeba zadat základní uživatelské nastavení, včetně jazyku a aktivační klíč z nalepeného štítku, který je automaticky ověřen přes internet. Tedy žádná složitá instalace ani nastavování. Toto řešení je vhodné pro všechny zákazníky, kteří vyžadují komfortní dodávku se zcela legálním operačním systémem, vhodným i pro komerční organizace.

Doplnění o licenci operačního systému Windows 7 je samostatně neprodejné.

Toto zboží je samostatně neprodejné. Můžete ho objednat pouze jako součást jiných produktů. Můžete ho také objednat dodatečně, ke dříve zakoupenému nadřazenému zboží. V tomto případě si připravte výrobní číslo nadřazeného produktu a kontaktujte nás telefonicky.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.