Uživatel: Nepřihlášený
Kategorie produktů
Produktové řady
Produkty / / Doplnění o MS Office 2016 pro studenty a domácnosti CZ

VYPRODÁNO - Doplnění o MS Office 2016 pro studenty a domácnosti CZ

Základní prodej

2 990 Kč bez DPH
3 618 Kč s DPH

Vaše cena

2 990 Kč bez DPH
3 618 Kč s DPH

Plánujete používat kancelářský balík typu Office? Nejčastěji je tento software používán k psaní textů, tvoření tabulek, obrázků, prezentací nebo komfortní čtení a odesílání emailových zpráv.

Pro tyto účely se hodí řada kancelářských balíků, které jsou na Internetu ke stažení zdarma. Některé však obsahují jistá omezení a v některých případech pravděpodobně narazíte na problémy s kompatibilitou.

Pokud si rádi připlatíte za komfortní řešení, objednejte si tuto položku MS Office 2016 pro studenty a domácnosti CZ, která je prodejná pouze s počítačem nebo notebookem. Více informací o balíku Office 2016 se dočtete v informačním článku.

Součástí dodávky standardně není instalační medium. Kancelářský balík obsahuje programy Word, Excel, PowerPoint a OneNote.

Toto zboží je samostatně neprodejné. Můžete ho objednat pouze jako součást jiných produktů. Můžete ho také objednat dodatečně, ke dříve zakoupenému nadřazenému zboží. V tomto případě si připravte výrobní číslo nadřazeného produktu a kontaktujte nás telefonicky.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.