Uživatel: Nepřihlášený
Kategorie produktů
Produktové řady
Produkty / / Doplnění o MS Office 2019 pro domácnosti a podnikatele CZ (podporují pouze Windows 10 a Windows Server 2019)

Doplnění o MS Office 2019 pro domácnosti a podnikatele CZ (podporují pouze Windows 10 a Windows Server 2019)

Základní prodej

5 590 Kč bez DPH
6 764 Kč s DPH

Vaše cena

5 590 Kč bez DPH
6 764 Kč s DPH

Plánujete používat kancelářský balík typu Office? Nejčastěji je tento software používán k psaní textů, tvoření tabulek, obrázků, prezentací nebo komfortní čtení a odesílání emailových zpráv.

Pro tyto účely se hodí řada kancelářských balíků, které jsou na internetu ke stažení zdarma. Některé však obsahují jistá omezení a v některých případech pravděpodobně narazíte na problémy s kompatibilitou.

Pokud si rádi připlatíte za komfortní řešení, objednejte si tuto položku MS Office 2019 pro domácnosti a podnikatele CZ, která je prodejná pouze s počítačem nebo notebookem.

Součástí dodávky standardně není instalační medium. Kancelářský balík obsahuje programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook.

Upozorňujeme, že Office 2019 funguje pouze v operačních systémech Windows 10 a Windows Server 2019. Starší verze systémů nejsou podporovány.

Toto zboží je samostatně neprodejné. Můžete ho objednat pouze jako součást jiných produktů. Můžete ho také objednat dodatečně, ke dříve zakoupenému nadřazenému zboží. V tomto případě si připravte výrobní číslo nadřazeného produktu a kontaktujte nás telefonicky.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.