Uživatel: Nepřihlášený
Kategorie produktů
Produktové řady

Garance výdrže stávající baterie 2 hodiny 30 minut (platí při běžné zátěži typu office v okamžiku prodeje, typ 1)

Základní prodej

590 Kč bez DPH
714 Kč s DPH

Vaše cena

590 Kč bez DPH
714 Kč s DPH

Baterie, se kterou jsou naše notebooky dodávány, jsou testované a plně funkční. Dříve jsme standardně kontrolovali stav a aktuální kapacitu, ale skutečné požadavky běžných uživatelů jsou jiné. Vás jistě zajímá, jak dlouho vydrží notebook s baterií fungovat, nikoliv nějaká teoretická hodnota, která nemusí odrážet skutečný stav.

Proto testujeme tak, že baterie skutečně nabíjíme a vybíjíme na 5%.
K tomuto účelu používáme speciální software, který jsme si nechali vyvinout přímo pro naši potřebu. Baterie, které nevydrží ani 30 minut provozu ihned vyřazujeme.

Průměrná výdrž baterií, které zákazník obdrží, je mezi jednou a dvěma hodinami. Pokud si zákazník připlatí za službu garance výdrže 2 hodiny a 30 minut, garantujeme, že v okamžiku dodání bude výdrž baterie skutečně minimálně 2 hodiny a 30 minut. Vhodným nastavením moderních OS lze dosáhnout i dvojnásobné výdrže.

Tato baterie je vhodná do notebooků Dell Latitude E6420, E6430, E6520, E6530 a E6540.

Toto zboží je samostatně neprodejné. Můžete ho objednat pouze jako součást jiných produktů. Můžete ho také objednat dodatečně, ke dříve zakoupenému nadřazenému zboží. V tomto případě si připravte výrobní číslo nadřazeného produktu a kontaktujte nás telefonicky.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.