Uživatel: Nepřihlášený
Kategorie produktů
Produktové řady
Produkty / / Grafická karta

VYPRODÁNO - Grafická karta nVidia GeForce GTX 460

Základní prodej

1 290 Kč bez DPH
1 561 Kč s DPH

Vaše cena

1 290 Kč bez DPH
1 561 Kč s DPH

Nebaví vás už hrát hry se zasekáváním obrazu a hlasitým hučením ventilátoru nestíhající grafické karty? Nemáte tisíce korun na nákup nové našlapané grafiky, jejíž výkon byste stejně plně nevyužili? Řešením může být repasovaná herní grafická karta GeForce GTX 460. Díky tomuto levnému, avšak stále dostatečně výkonnému řešení, si budete moci snadno poskládat levný herní počítač, nebo vylepšit svůj starší a již nestíhající stroj.

Díky možnosti zapojení v SLI si můžete zakoupit karty rovnou dvě a propojit je speciálním mostem, čímž značně zvýšíte jejich výkon. Časté řešení je zakoupit jednu kartu a po čase, když máte dost financí na upgrade, dokoupit druhou. Díky tomu nemusíte starou grafickou kartu vyhazovat, ale můžete její výkon stále využívat. Ovšem pozor, zapojení SLI musí podporovat také vaše základní deska. Více informací získáte na oficiálním webu společnosti NVIDIA.

Grafická karta vyžaduje zapojení dvou šestipinových konektorů napájení. Monitor k ní můžete připojit pomocí dvou DVI konektorů a jednoho HDMI Mini. Podrobnější parametry ke grafické kartě GeForce GTX 460 naleznete na webu společnosti NVIDIA.

Toto zboží je samostatně neprodejné. Můžete ho objednat pouze jako součást jiných produktů. Můžete ho také objednat dodatečně, ke dříve zakoupenému nadřazenému zboží. V tomto případě si připravte výrobní číslo nadřazeného produktu a kontaktujte nás telefonicky.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.