HP LaserJet 4015

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Podniková velkokapacitní tiskárna řady HP LaserJet P4015 splní bezpečnostní i rychlostní požadavky středních a velkých firem. Díky implementovanému tiskovému serveru HP Jetdirect můžete rychle a bezpečně tisknout i ze vzdáleného počítače. Kromě standardních možností zabezpečení umožňuje také využít bezpečnostní řešení třetích stran, nebo si můžete jednoduše vybrat svou složku, zadat PIN kód a tisknout své dokumenty, ke kterým se nikdo jiný nedostane. V ovládání Vám pomůže šikovný čtyřřádkový grafický display. Pomocí doplňků a rozšíření můžete tiskárnu přizpůsobit svým požadavkům - podavač na až 1500 listů papíru, možnosti oboustranného tisku, potisky obálek a další.

Tisknout je možno v rozlišení až 1200 dpi. Tiskárna Vám poslouží k vytištění až 225 000 stran měsíčně, a to rychlostí až 52 stran za minutu. K dispozici je ve verzi P4015n, P4015dn, P4015tn a P4015x.

Jestliže Vám tato tiskárna nevyhovuje, zkuste se podívat po jiné velkokapacitní tiskárně z naší nabídky. Pokud potřebujete i kopírovat a skenovat, jistě Vaši potřebu uspokojí některá z multifunkčních tiskáren. Další kvalitní repasované tiskárny najdete v sekci repasované tiskárny.

Více