HP LaserJet 5200

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Velkokapacitní A3 tiskárna HP LaserJet 5200 vám zajistí přehledný a kvalitní tisk ve velkém formátu. Snadno si poradí s nejrůznějšími typy papíru a obálek o různé gramáži a dovolí vám tak vytvořit projekt, který zrovna potřebujete. Do firemní sítě tiskárnu snadno připojíte a nakonfigurujete pomocí rozhraní HP Web Jetadmin. Navržena je pro naplnění tiskových potřeb dvou až desíti uživatelů.

Jestliže hledáte laserovou tiskárnu, která si poradí s velkým A3 formátem a přitom nezabere zbytečně mnoho místa, HP LaserJet 5200 je tím vhodným a profesionálním řešením. Zvládne vytisknout až 35 stran za minutu, rozlišení nabízí až 1200x1200 a paměť RAM lze rozšířit až na 512 MB. Hlavně jde ale o prověřený a spolehlivý model, který jednoduše a bez zbytečných komplikací zvládne to, k čemu je určen.

Pokud na velký formát A3 tisknout nepotřebujete, mohla by pro vás být vhodnější jiná z repasovaných velkokapacitních tiskáren HP. K tisku v menších objemech jsou vám k dispozici osobní laserové tiskárny HP.

Více