HP LaserJet P4014

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Velkokapacitní tiskárna HP LaserJet P4014 si klade za cíl usnadnit práci v kanceláři. Možnost síťového tisku je ve firmě v podstatě nezbytností a pro větší kanceláře je jedna velká sdílená tiskárna co do údržby a využití prostoru značně efektivnější, než kdyby měl každý ke svému počítači připojenou osobní tiskárnu, ve které by si musel hlídat množství toneru a papíru. Ve variantě DN pak tiskárna nabízí i automatický oboustranný tisk, díky kterému lze při tisku rozsáhlých dokumentů ušetřit za papír a na stole nekupit hromady papírů.

Díky přídavnému zásobníku pak nebudete muset neustále doplňovat další papír, ale po vyčerpání zásob z prvního zásobníku začne tiskárna automaticky čerpat ze zásobníku druhého. Případně můžete vložit do každého zásobníku jiný typ papíru a u různých tiskových sestav si vybrat, ze kterého zásobníku se má čerpat.

Více