Uživatel: Nepřihlášený
Hlavní strana / O nás / František Švéda
František Švéda

František Švéda

Společně s Kubou vám pomáháme vybrat ten správný stroj a snažíme se zodpovědět každou vaši otázku tak rychle, jak jen je to možné. Denně se věnuji obrovskému množství maličkostí, které umožní mým kolegům se vám věnovat na 110%.

Na čem pracuji

Latitude E6330 2x Dell Professional P2212H 22"

Interview

Kdo jsi?

Jmenuji se František Švéda, je mi 26 let a pocházím ze Zábřeha.

Co je náplní tvé práce?

Náplň mé práce je různorodá. Pracuji v kanceláři, kde naskladňuji zboží a spravuji informace o něm, vytvářím grafické práce ve Photoshopu, pomocí Google AdWords spravuji Google reklamy, komunikuji se zákazníky na chatu, zakládám faktury do systému, jednám s dlužníky, vytvářím reklamní korespondenci a nyní nově budu také spravovat poptávku a nabídku našeho zboží u veřejných zakázek. Obecně vzato řeším mnoho drobností, které zákazník nevidí, ale jsou nutné k docílení jeho spokojenosti, což je také pro mě velká motivace.

S jakými těžkostmi se při práci setkáváš?

Hlavní těžkosti vidím v tom, že programy vždy neumožňují to, co potřebuji ke své práci. Pokud tedy chci něco navíc, nezbývá mi než přijít na cestu, jak problém vyřešit.

Jak vnímáš svou práci?

Práce mě baví, protože žádný den není stejný. Stále se objevují nové výzvy a projekty a díky tomu mě netrápí stereotyp. Stále se učím novým věcem, a tak nezůstávám stát.

Jak bys svou práci popsal pětiletému dítěti?

Jsem takový kancelářský Ferda mravenec – práce všeho druhu. Pracuji na počítači s různými programy, pomocí kterých čelím novým výzvám.

Kdybys mohl vymyslet nový název firmy, jak bys Technimax přejmenoval?

Repasium

Co říkáš na Dell?

Produkty značky Dell jsou dle mého názoru vysoce kvalitní a nebál bych se je doporučit i mým nejbližším. I po rocích každodenního chodu nemají ani zlomek poruch jako produkty konkurence a stále si udržují vysoký výkon.

Jakou techniku používáš nejčastěji?

Nejčastěji doma využívám svůj notebook.

Kdyby to vyráběl Dell, koupil bys to od nich? Proč?

Do budoucna o tom určitě uvažuji. Až dám sbohem svému notebooku, Dell bude mezi prvními, po kterých se podívám. Cena produktů Dell je možná o něco vyšší, ale dodávaná kvalita za to stojí.

Co rád děláš ve volném čase?

Svůj volný čas hlavně rád trávím se svými blízkými, jinak si také rád zajdu na bazén, zaposiluji, přečtu novinky ve výpočetní technice nebo se podívám na dobrý film.

Oblíbený superhrdina?

Iron Man

Jaký žánr filmů máš nejraději?

Podívám se rád téměř na všechny žánry, nejraději mám ale horory, sci-fi a filmy k zamyšlení typu Pozemšťan.

Co bys o sobě řekl na závěr? Jak vidíš sám sebe?

Na závěr bych Vám chtěl poděkovat, že jste dočetli až na konec, a kdykoliv si nebudete vědět rady, neostýchejte se a napište mi do chatu nebo na email a já Vám rád pomohu.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.