Ovladač Logitech

PRILOGOVL001

Ovladač Logitech

Ovladač Logitech

PRILOGOVL001

Ovladač Logitech

Produkt již není skladem
Lze si vybrat z podobných produktů
Konfigurace, popis, parametry...
Popis
Parametry
Recenze (0)
Logitech Wireless Presenter 2.4 GHz, USB

Prezentační zařízení Logitech® Wireless Presenter vám pomůže vyjádřit svůj názor. Intuitivní ovládací prvky prezentace vám umožňují procházet prezentací s jistotou. Tlačítka lze snadno najít po hmatu. Tvar skvěle padne do ruky. Disponuje červeným laserovým ukazovátkem, které je dobře vidět na většině pozadí, a dosahem až 15 metrů, jež vám dává možnost volně se pohybovat po místnosti a vmísit se do publika. Díky skladnému bezdrátovému přijímači s technologií Plug and Play je instalace jednoduchá - nemusíte instalovat žádný software. Po skončení prezentace lze přijímač uložit do prezentačního zařízení, což usnadňuje balení.

Hlavní vlastnosti:
Intuitivní ovládací prvky prezentace vám umožňují procházet prezentací s jistotou. Tlačítka lze snadno najít po hmatu. Tvar skvěle padne do ruky. Červené laserové ukazovátko je dobře viditelné na většině pozadí. Dosah až 15 metrů vám dává možnost volně se pohybovat po místnosti a vmísit se do publika a zvýšit tak působivost prezentace. Díky skladnému bezdrátovému přijímači s technologií Plug and Play je instalace jednoduchá: stačí zapojit přijímač do portu USB a můžete jej začít používat. Nemusíte instalovat žádný software. Po skončení prezentace lze přijímač uložit do prezentačního zařízení, což usnadňuje balení.

Technická specifikace:
Integrované ovládací prvky prezentace Účinný dosah 15 metrů a bezdrátová technologie 2,4 GHz Červené laserové ukazovátko s indikátorem Podpora technologie Plug and Play, není nutný software Skladný přijímač a cestovní pouzdro Indikátor stavu baterií Vypínač napájení

Systémové požadavky:
Windows® XP, Windows Vista® nebo Windows® 7 USB port

Obsah balení:
Prezentér Logitech R400
Bezdrátový mini-receiver
2 AAA baterie
Cestovní pouzdro

Při nákupu s notebookem sleva 100 Kč bez DPH !!!

Technické parametry před změnou konfigurace

Recenze - Ovladač Logitech

Průměrné hodnocení
0
Statistika hodnocení produktu
0% (0)
0% (0)
0% (0)
0% (0)
0% (0)

Hodnocení produktu Ovladač Logitech vyjadřuje pouze subjektivní názory a zkušenosti uživatelů.

Recenze Ovladač Logitech se nemusí shodovat s názorem prodejce Technimax s.r.o.

Máte-li jakoukoliv zkušenost s tímto produktem, prosíme o vložení vaší recenze , děkujeme.

Dokumenty ke stažení

Název Typ Velikost Akce