Uživatel: Nepřihlášený
Produkty / Repasované počítače / Počítač Dell Precision T3500

Vyprodáno - Počítač Dell Precision T3500 tower Intel XEON Dual W3503 2,4 GHz, 6 GB RAM, 250 GB HDD SATA, DVD-ROM, licence Windows 7 PRO CZ

Katalog. označení: PCDELTPRT3500026

Základní prodej

4 690 Kč bez DPH
5 675 Kč s DPH

Vaše cena

4 690 Kč bez DPH
5 675 Kč s DPH
Poplatky za likvidaci jsou již zahrnuty v ceně zboží.
Skladem: Ne, vybrat podobný produkt
Pokud vám ani jedna z náhrad nebude vyhovovat, kontaktujte nás. Pokusíme se vám nabídnout jiné řešení.
Délka záruky: 13 měsíců
Konfigurace
Popis
Parametry
Video (1)
Recenze (17)
Dokumenty (2)
Alternativní zboží (14)

Optická mechanika

0 Kč
140 Kč

Ovladače

0 Kč
240 Kč

Klávesnice a myš

0 Kč
590 Kč
260 Kč

Délka plné záruky a servis

0 Kč
890 Kč
1 090 Kč

Pevný disk

0 Kč
1 490 Kč
1 990 Kč
2 490 Kč
2 990 Kč

Další software

0 Kč
2 990 Kč
5 190 Kč

Grafická karta

0 Kč
5 790 Kč
1 390 Kč
Výsledná cena včetně úprav konfigurace
Cena bez DPH: 4 690 Kč
Cena s DPH 5 675 Kč
V ceně výkonná grafická karta nVidia Quadro FX 1800.

Operační systém není předinstalován a součástí dodávky není originální instalační medium.

NEJEN, ŽE SPLNÍ VAŠE POTŘEBY, ALE DOKONCE PŘEDČÍ VAŠE OČEKÁVÁNÍ.

Vybavena funkcí Turbo a testována nezávislými dodavateli softwaru (ISV)

Režim Intel® Turbo (určený ke zrychlení výkonu procesoru bez zahřívání systému) a přímá vyrovnávací paměť přispívají ke zrychlení jedno- i vícevláknových aplikací.
Pokročilá tepelná regulace a efektivní chladiče procesoru společnosti Dell přispívají k udržení režimu Turbo i při dlouhodobější práci.
Společnost Dell spolupracuje s předními nezávislými dodavateli softwaru (ISV) na certifikaci kompatibility systému tak, aby vaše aplikace běžely na pracovních stanicích T3500 ihned po instalaci bez jakýchkoli problémů.

Špičková grafika
Pracovní stanice Dell Precision T3500 nabízí dva sloty PCIe x16, vysoký výkon pro řadu podporovaných grafických karet, a umožňuje rychlou realizaci komplexních projektů v oblasti designu, animace, zobrazování nebo konstrukce.
Špičkový výkon nejmodernějších grafických karet: Pracovní stanici T3500 lze vybavit řadou grafických možností ATI® a NVIDIA®.
Pracovní stanice T3500 zaručuje vynikající výkon a spolehlivost a poskytuje testované a certifikované grafické ovladače.

Skvělý výkon
Jednopaticová pracovní stanice Dell Precision T3500 představuje ideální kombinaci ceny a výkonu a poskytuje produktivitu a škálovatelnost za hranicí standardních podnikových systémů stolních počítačů.
Pracovní stanice T3500 se vyznačuje nejnovější generací architektury Intel® Xeon® a umožňuje tak rychlý a energeticky úsporný výkon řady jednopaticových aplikací pro pracovní stanice.
Pracovní stanice T3500 podporuje až 24 GB1 systémové paměti (včetně paměti DDR3 ECC a paměti bez ECC) a umožňuje tak špičkový výkon aplikací a snadnější manipulaci s daty.

Efektivní design
Pracovní stanice Dell Precision T3500 nabízí vysokou úroveň energetické úspornosti a odpovídá hlavním mezinárodním energetickým normám, včetně normy ENERGY STAR® 5,02, EPEAT® Gold a Blue Angel (Der Blauer Engel) 2009.
Technologie Intel® Xeon® nové generace umožňuje, aby pracovní stanice T3500 pracovala energeticky úsporně, a zprostředkovává samostatnou správu taktovací frekvence jádra procesoru (prostřednictvím interní jednotky pro řízení spotřeby procesoru) a přispívá ke zvýšení výkonu pomocí režimu Intel® Turbo.
Všechny nové pracovní stanice Dell Precision v provedení Tower se vyznačují zdroji napájení s širokým rozsahem a 85% účinností, což zaručuje práci s počítačem šetrnou k životnímu prostředí, bez ústupků v oblasti výkonu.

Jestliže je pro Vaše účely řada T3500 až příliš drahá, můžete se podívat po předchozí generaci Dell Precision T3400. Vyšší výkon nabídne pokročilejší model Dell Precision T5500. Zajímat by Vás mohly také další modely s procesory Intel Xeon Dual Core. Další kvalitní repasované počítače naleznete v sekci repasované počítače.

Správnost uvedených parametrů garantujeme.

Nahlásit chybu v parametrech a získat odměnu.

Produktové video


Dell Precision T3500

Produktové video modelu Dell Precision T3500, který je osazen vícejádrovým procesorem XEON. Uvidíte jak takovýto stroj vypadá na živo. Veškeré konfigurace této pracovní stanice Precision T3500 a to ať už s DUAL CORE XEON pro kancelář, 2D grafiku a starší hry, s QUAD XEON na hry a stříhání videa , nebo HEXA CORE XEON pro 3D grafiku, novější hry a bezproblémový střih FULL HD videa, naleznete na našem webu http://www.technimax.cz/dell-precision-t3500 . Děkujeme za zhlédnutí a případné hodnocení.

Vytvořeno: 25.09.2013

Zhlédnutí: 21076

PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ

4,8

Hodnocení produktu Počítač Dell Precision T3500 vyjadřuje pouze subjektivní názory a zkušenosti uživatelů.

Recenze Počítač Dell Precision T3500 se nemusí shodovat s názorem prodejce Technimax s.r.o.

Máte-li jakoukoliv zkušenost s tímto produktem, prosíme o vložení vaší recenze , děkujeme.

Uživatelské recenze: Počítač Dell Precision T3500

Odebral jsem 2 kusy. Jsou vzorně vyčštěné, mají tichý chod. Jeden zákazník ocenil paralelní port a com1 na jeho ISDN. Nemáme s nimi problémy a jsou spolehlivé a rychlé.

Kvalitní zpracování, stabilní výkon

Vhodný především pro práci s náročnými grafickými aplikacemi. Již v samotném základu lze tedy očekávat dostatečnou kapacitu v této oblasti. Součástí počítačové sestavy je tak grafická karta NVIDIA Quadro NVS 295 nebo NVIDIA Quadro FX 4800, která je podstatně výkonnější.Mohu jen doporučit

Dobrá volba pracovní stanice. PC Dell Precision je nejvyšší modelová řada od Delu. Doporučujeme změnu HDD za disk s větší kapacitou, zvýšení paměti na min.8GB a Win.64bit.

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Tahle stanice je také velice dobrá, zákazníci kterým jsme jí dodali si jí velice pochvalují. Jsem správce síťí pto firmy.

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Používáme ve firmě jako malý server s RAID a je výborný, asi časem přikoupím stejný domů.

Kvalitní pracovní stroj, možnost dalšího rozšíření, nadčasový design.

Vynikající výkon. Vhodný pro grafiky. Kvalitní šasi.

Bez textového hodnocení.

Kvalitní stroj, který osobně používám, po doplnění o SSD disk je to perfektní pracovní stanice ve spojeni s 24" monitorem DELL také od Vás

Těchto mašin v různých konfiguracích mám mezi lidmi několik, když se podaří je to hodně muziky za dobrou cenu.

Celá řada pracovních stanic Precision od Dellu je super ! Stačí si vybrat dle nároků na výkon.Od doby co se prodávají použité/repasované už neskládám PC z dílů. T3500 je vynikající volba, zvláště po osazení SSD diskem. IT Martin

Bez textového hodnocení.

Přidat recenzi

Nová uživatelská recenze produktu: Počítač Dell Precision T3500

Hodnocení hvězdičkami:

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.