Počítač Dell Precision T7400

PCDELTPRT7400002

tower Intel XEON QUAD X5472 3,0 GHz, 4 GB RAM, 146 GB HDD SATA SAS, DVD-RW, COA štítek Windows Vista Business

Doprava zdarma

Objednáním tohoto produktu nyní získáte dopravu zdarma na celou objednávku a po celé ČR i SK.

Počítač Dell Precision T7400

PCDELTPRT7400002

tower Intel XEON QUAD X5472 3,0 GHz, 4 GB RAM, 146 GB HDD SATA SAS, DVD-RW, COA štítek Windows Vista Business

Produkt již není skladem
Lze si vybrat z podobných produktů
Konfigurace, popis, parametry...
Popis
Parametry
Videa (1)
Recenze (0)
Dokumenty (0)
Pokud vyžadujete vysoký výkon a nespokojíte se s běžným počítačem, objednejte si stroj Precision T7400. Vaše vysoké požadavky nemusí nutně znamenat drahé řešení. Stačí jen rozumně uvažovat.

Součástí dodávky není instalační medium ani předinstalace.

Grafická karta NVIDIA QUADRO FX 570 256 MB, pevný disk 146 GB SAS 15 000 ot., RAID 0,1,...

NEJEN, ŽE SPLNÍ VAŠE POTŘEBY, ALE DOKONCE PŘEDČÍ VAŠE OČEKÁVÁNÍ.


LEPŠÍ, RYCHLEJŠÍ, ELEGANTNĚJŠÍ. SUPERHRDINA V OBLASTI PRACOVNÍCH STANIC.

+ Už je tady. Naše nejvýkonnější pracovní stanice, která nabízí sílu vícejádrových procesorů, na kterou jste čekali, navíc s takovou úrovní výkonu, o jaké se vám dosud jen zdálo. Pracovní stanice nové generace Dell Precision T7400, vyvinutá v úzké spolupráci s partnery Dell v oblasti hardwaru i softwaru, umožňuje tvořit, navrhovat, renderovat i analyzovat bez kompromisů. Nabízí převratný výkon a neuvěřitelnou rychlost a škálovatelnost pro výpočetně i graficky náročná prostředí, a umožňuje zvládat složité úkoly a realizovat náročné projekty ještě rychleji a až o 50% tišeji než předchozí rekordní generace.
+ 64-bitové dvoujádrové procesory Intel Xeon nové generace nabízejí vyšší výkon než předchozí generace procesorů při práci s víceprocesovými aplikacemi i při práci s více aplikacemi najednou.
+ Čtyřkanálová paměťová architektura s podporou plně bufferovaných paměťových modulů DIMM až 800MHz nabízí vynikající výkon v paměťově náročných aplikacích (celková propustnost paměti až 38GB/s)
+ Rozšiřitelnost paměti až na 128GB DIMM.
+ Nativně dva sloty pro grafické karty PCI-e Gen2 pro vynikající grafický výkon a cenově efektivní podporu zobrazení na čtyřech monitorech
+ Špičkové disky SAS (Serial attached SCSI) 15000 ot./min. nabízejí až o 30% vyšší výkon než mechaniky SATA 10000 ot./min.2
+ Inovativní šasi navržené s ohledem na fyzické zabezpečení, snadnější přístup a výjimečnou rozšiřitelnost s podporou až pěti pevných disků

VYNIKAJÍCÍ GRAFICKÝ VÝKON

Víme o tom, že některé složité aplikace vyžadují výjimečný grafický výkon a high-endové možnosti vizualizace. Dell Precision T7400 nabízí vynikající výběr grafických karet od 2D řešení na vstupní úrovni až po špičková řešení 3D OpenGL.

NOVÁ ÚROVEŇ ŠKÁLOVATELNOSTI

Dell Precision T7400 s až 16 paměťovými sloty DIMM, které umožňují budoucí rozšíření kapacity paměti až na 128GB a s šasi, které nabízí vysoce škálovatelnou architekturu, zaručuje vynikající výkon a spolehlivost při práci s obrovskými soubory dat. Představte si, že byste mohli pracovat tak, jak jste si vždy přáli. Nyní už skutečně můžete. Pokud jste připraveni optimalizovat efektivitu a spotřebu energie s platformou, připravenou k přechodu na již dnes dostupné výkonnější vícejádrové procesory, představuje pro vás Dell Precision T7400 ideální volbu. A díky certifikaci nezávislých prodejců software (ISV) si můžete být jisti, že na pracovních stanicích Dell Precision poběží vaše aplikace efektivně jak dnes, tak i v budoucnu.

BEZSTAROSTNOST DÍKY CERTIFIKACI APLIKACÍ ISV

Spolupráce společnosti Dell s čelními nezávislými výrobci softwaru (ISV) zaručuje kompatibilitu systému a aplikací, která zajišťuje optimalizovaný výkon v náročném prostředí pracovních stanic. A abychom vám zajistili přístup k nejmodernějším technologickým řešením umožňujícím zvýšení produktivity, investujeme do komunity ISV v oblasti pracovních stanic a dodáváme hardwarové platformy potřebné k dalšímu vývoji víceprocesových i 64-bitových aplikací.

Díky trvale úzkým vztahům s vývojáři aplikací ISV jsou technici společnosti Dell schopni zajišťovat nepřetržitou optimalizaci a v případě potřeby rovněž podporu.

Jestliže je pro Vaše účely řada T7400 až příliš drahá, můžete se podívat po nižší řadě Dell Precision T5400. Vyšší výkon nabídne pokročilejší model následující generace Dell Precision T7500. Zajímat by Vás mohly také další modely s procesory Intel Xeon Quad Core. Další kvalitní repasované počítače naleznete v sekci repasované počítače.

Technické parametry před změnou konfigurace

Procesor (CPU)
Intel 4-core Xeon X5472 3,0 GHz
Kapacita operační paměti
4 GB
Kapacita pevného disku
146 GB
Hmotnost
26.2 kg
Operační systém
Windows 10 PRO

Procesor

Procesor (CPU)
Intel 4-core Xeon X5472 3,0 GHz
Hodnocení CPU (Benchmark)
3780 bodů

Model a provedení

Model
Precision T7400
Provedení (typ CASE)
Tower

Operační paměť

Kapacita operační paměti
4 GB
Typ operační paměti
DDR2 SDRAM FB-DIMM
Maximální kapacita paměti RAM
128 GB

Grafická karta

Typ grafické karty
Dedikovaná
Model grafické karty
nVidia Quadro FX 570
Hodnocení grafiky (Benchmark)
251 bodů

Pevný disk

Kapacita pevného disku
146 GB
Typ pevného disku
SATA 3,5 "

Operační systém

Operační systém
Windows 10 PRO
Předinstalace OS
Ano
Instalační medium
Ne

Rozměry

Hmotnost
26.2 kg
Šířka
21 mm
Hloubka
566 mm
Výška
565 mm

Výbava

Optická mechanika
DVD-RW standard
Síťová karta
Ano, integrovaná

Ostatní

Výrobce
Dell
Zvuková karta
Ano
Chipset
Intel 5400
Porty
8x USB, 2xIEEE 1394a, 2xCOM, LPT, 2xPS2, RJ45, DVI, audio, ...
Sloty na základní desce
PCI-e x8, 2x PCI-ex16 Gen2, 3x PCI-X 64bit, PCI
USB zepředu
2 ks
USB zezadu
5 ks
Barva
Černo-stříbrná
Zdroj
980 W
Ostatní
RAID 0,1, zdroj 1000W s korekcí účiníku PFC
Kvalita
A

Videa - Počítač Dell Precision T7400

Dell Precision T7400 - System Overview

08.11.2011
64506

The Dell Precision T7400 is an ultra-high-performance workstation designed to maximize performance and scalability. The Dell Precision T7400 features the newest, and most powerful, multi-core Intel® Xeon® processors, as well as advanced memory, graphics, and RAID options to power through the most complex applications. Dell partners with leading Independent Software Vendors (ISVs) to certify system and application compatibility so that your applications can run gracefully right out of the box. Helpful features include: - Up to 5TB of internal storage with RAID 0, 1, 5, and 10 options. - Flexibility and expandability: multiple Quad- and Dual-Core Xeon processors and up to 128GB quad-channel memory (with optional memory riser). - Helps reduce total cost of ownership: available configured to meet Energy Star 4.0 and Energy Smart certifications. Custom configure and order yours today at http://www.stikc.com/Catalog/Dell-Precision-T7400

https://www.youtube.com/watch?v=ldex2COjx-I

Recenze - Počítač Dell Precision T7400

Průměrné hodnocení
0
Statistika hodnocení produktu
0% (0)
0% (0)
0% (0)
0% (0)
0% (0)

Hodnocení produktu Počítač Dell Precision T7400 vyjadřuje pouze subjektivní názory a zkušenosti uživatelů.

Recenze Počítač Dell Precision T7400 se nemusí shodovat s názorem prodejce Technimax s.r.o.

Máte-li jakoukoliv zkušenost s tímto produktem, prosíme o vložení vaší recenze , děkujeme.

Dokumenty ke stažení

Název Typ Velikost Akce