Menu

Repasované notebooky České Budějovice

Bydlíte v našich krásných, historicky bohatých Českých Budějovicích? Pak vás možná zaujmou designově povedené repasované ultrabooky Dell za příznivé ceny. Jste pověřeni nákupem výpočetní techniky ve firmě? Nebo jen sháníte repasovaný notebook či jinou repasovanou výpočetní techniku? Pak jistě oceníte naši nabídku, kdy vám veškeré zboží, které si objednáte na našem e-shopu, dopravíme až domů či do firmy. Využijte výhodných cen repasovaných počítačů se zárukou kvality značky Dell.

Přejete si dodat kvalitní repasované počítače, notebooky a další výpočetní techniku až do Českých Budějovic k vám domů či do firmy? Zvolte si při objednávce přepravní službu, se kterou máte nejlepší zkušenosti a o nic dalšího se starat nemusíte. Stačí, když si z nabídky našeho e-shopu pohodlně vyberete produkty, které vám vyhovují. Objednejte v pohodlí vaší kanceláře či bytu a produkty vám do druhého dne doručíme na vaši adresu.

Máme tisíce spokojených zákazníků po celé republice, mimo jiné i v Brně, Plzni, Ostravě, Olomouci a Praze. Vyberte si a staňte se jedním z nich.

Kontakty

Zákaznické centrum – telefon

777 452 452

Zákaznické centrum – e-mail

[email protected]

Firma (fakturační adresa i dodací adresa)

Technimax s.r.o.
U Splavu 642
78813 Rapotín

Český e-shop:

www.technimax.cz

Slovenský e-shop:

www.technimax.sk

Datová schránka:

ewh6j4×
IČ: 26816903
DIČ: CZ26816903
Bankovní spojení: 1907479309/0800
GPS souřadnice: 49°58'43.5"N, 17°00'21.1"E

Stavte se u nás osobně

Pondělí:
8:00 až 16:30
Úterý:
8:00 až 16:30
Středa:
8:00 až 16:30
Čtvrtek:
8:00 až 16:30
Pátek:
8:00 až 16:30
Sobota:
Zavřeno
Neděle:
Zavřeno

Naleznete u nás

Platba kartou
Bezbariérový přístup
Parkování zdarma
Technické poradenství
Tisíce položek skladem

Informace hned!

Komunikace je základ kvalitní spolupráce, na tom se jistě shodneme. Proto jsme si stanovili závazek, že na vaše emaily odpovíme během pracovní doby nejpozději do 2 hodin od obdržení. Můžete si být tedy jisti, že email nezapadne, nebo že nezůstane delší dobu bez odezvy. Pokud na odpověď spěcháte, můžete použít naši infolinku 777 452 452 nebo chat na webu, a to v pracovní dny mezi 8:00 a 16:30.

Co se týče naší telefonické infolinky, garantujeme vám její 100% dostupnost během celé pracovní doby. Pokud budeme mít obsazeno (bude probíhat hovor s jiným naším zákazníkem) zavazujeme se, že vám po jeho dokončení sami zavoláme zpět (neplatí pro příchozí hovory ze skrytého čísla). Pokud nás budete na infolince kontaktovat právě v okamžiku, kdy budeme obsluhovat zákazníka na prodejně, hovor sice nepřijmeme, ale přijde vám okamžitě informační SMS. Po obsloužení zákazníka na prodejně vás budeme ihned na vašem čísle kontaktovat. Garance dostupnosti informací na naší telefonické infolince je tedy zaručena. Můžete se spolehnout, že žádný váš email ani telefonický hovor nezůstane bez odezvy.

Během uvedené pracovní doby jsme vám na 100 % k dispozici. Máme tisíce spokojených zákazníků po celé republice, mimo jiné i v Praze, Brně, Plzni, Ostravě, Olomouci a Českých Budějovicích. Vyberte si a staňte se jedním z nich.

Loading