Repasované notebooky Core 2 Duo

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

První procesory Core 2 Duo se na trhu objevily v roce 2006, kdy nahradily straší CPU s technologií NetBurst. Díky zvýšenému výkonu v kombinaci se sníženou spotřebou, a tedy i menšímu zahřívání, se procesory rychle uchytily v noteboocích, kde po dlouhou dobu držely prvenství. Dodnes mají stále široké využití v kanceláři, obchodě, ale i v domácím prostředí na prohlížení internetu, filmy a seriály. Dnes je již většinou nahrazují novější procesory, nejčastěji Intel Core i5, u kterých je však také potřeba počítat s vyšší cenou.

Technologie

Intel Core 2 Duo jsou dvoujádrové 64bitové procesory založené na technologii Core. Větší L1, L2 paměti vedou k většímu výkonu, zárověň "chladná" technologie Core nabízí větší výkon (až o 33% u videa) při stejné frekvenci oproti Pentiu. Řady dvoujádrových procesorů Intel Core 2 Duo jsou označeny písmenem "E". Veliká výhoda těchto procesorů spočívá v menším odběru proudu TDP a tím také ke snížení zahřívání procesoru.